• Strona główna
  • Newsy
  • Final fantasy 7 remake - każdy epizod będzie wielkości normalnej części ff!

Final Fantasy 7 Remake - każdy epizod będzie wielkości normalnej części FF!

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Final Fantasy 7 Remake - każdy epizod będzie wielkości normalnej części FF! - gamedot.pl

Kiedy zapowiedziano powrót Final Fantasy 7 duża część growego świata po prostu oszalała z zachwytu. Remake tej gry śnił się ludziom latami. Po pierwszym pokazie wyłoniły się jednak informacje, że odnawianie "siódemki' będzie podzielone na epizody... co każdemu skojarzyło się raczej źle.

 

 

Na szczęście, Square Enix wyjasniło sprawę (nie spieszyło im się) i nowym raporcie Game Informera potwierdzono, że każda część FFVII Remake będzie wielkością odpowiadać normalnej odsłonie Final Fantasy. Innymi słowy dostaniemy ponad 40 godzinne RPG-i opowiadające spójną historię świata, w którym magia i technologia przenikają się każdego dnia.

 

Warto zwrócić uwagę na to, że wciąż mówi się o kolejnych epizodach, a nie np. o trylogii. Czy to oznacza, że Remake zajmie więcej niż trzy gry? Jeżeli o mnie chodzi to na pewno się na to nie obrażę. 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

CTR Crash Team Racing Nitro - Fueled XONE

CTR Crash Team Racing Nitro - Fueled XONE

Crash™ wraca za kółko! Szykuj się, by wcisnąć gaz do dechy w grze Crash™ Team Racing Nitro-Fueled. To autentyczna frajda z gry w CTR i znacznie więcej – teraz w pełni zremasterowana i...

129,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl