Cenzura w Street Fighter 5

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Cenzura w Street Fighter 5 - gamedot.pl

Bijatyka Street Fighter V stała się ofiarą dość dziwnej cenzury. Najnowsza aktualizacja – odnosząca się do testów wersji beta wprowadza zmiany w cut-scenkach, które dotyczą dwóch wojowniczych postaci. Rzecz jasna owe postacie to niewiasty posiadające odpowiednie ekm... atuty. Capcom postanowiło edytować prowadzenie kamery w taki sposób, by zmniejszyć współczynnik seksualności.

 

 

Po aktualizacji nie możemy oglądać choćby klepania po pośladku (R.Mika) czy najazdu kamery na... krocze (Cammy). Cóż, wprowadzone zmiany są swoistą reakcją wydawcy – producenta na wcześniejszą krytykę. Niektóre osoby zarzucały developerowi zbyt jawne odnoszenie się do elementów kobiecego ciała.

 

Oczywiście większość fanów domaga się przywrócenia starego buildu. Już niedługo ma ruszyć specjalna petycja. Ogólnie mamy gorący temat – temat rozbudzający skrajne emocje.

 

 

Warto zauważyć, że jeszcze wcześniej zmodyfikowano kostium, jaki nosi R.Mika. Dodano choćby nieco więcej materiału przy pośladkach.

 

W najnowszego Street Fightera zagramy w lutym przyszłego roku.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]