• Strona główna
  • Newsy
  • Zysk przy grze overwatch? blizzard twierdzi, że można go wygenerować na różne sposoby...

Zysk przy grze Overwatch? Blizzard twierdzi, że można go wygenerować na różne sposoby...

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Zysk przy grze Overwatch? Blizzard twierdzi, że można go wygenerować na różne sposoby... - gamedot.pl

Już od jakiegoś czasu wiemy, że gra Overwatchzostała powiązana z normalnym modelem biznesowym – zatem już na starcie musimy zapłacić za grę. Odrzucono model free-to-play...Natomiast w tym tygodniu dowiedzieliśmy się o całkowicie darmowych aktualizacjach. Blizzard nie będzie zarabiał na nowych mapach czy kolejnych bohaterach (w premierowy roster wpisano 21 postaci).

 

Blizzard pozytywnie ocenia obecny model biznesowy. Developer jeszcze nie wie, w jaki sposób pieniądze będą zdobywane w okresie popremierowym. Na pewne przemyślenia jeszcze przyjdzie czas. Game director Jeff Kaplan w ramach rozmowy z przedstawicielem serwisu Eurogamer UK mówi o priorytetach – najpierw trzeba wydać grę, a dopiero potem przeanalizować sytuację. Jeśli Overwatch będzie fajne, grywalne (solidny fundament), to wtedy można rozkręcić biznes na wiele różnych sposobów.

 

Odczuwalnie podmiot developerski chce najpierw rozwinąć, stworzyć fanowską społeczność (dlatego otrzymujemy ważne elementy za friko). Sprawdzić jej dokładną charakterystykę. Przedwczesna dyskusja o pieniądzach może storpedować całe przedsięwzięcie.

 

Overwatch zadebiutuje w wiosennym okresie (2016) - najpóźniej 21 czerwca.

 

Źródło: VG247 UK

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

blumen110 8 lat temu

Paladins lepsze xd

0 Odpowiedz
hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]