Elementy gatunku RPG w nowej grze studia Visceral Games

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Elementy gatunku RPG w nowej grze studia Visceral Games - gamedot.pl

Jeszcze nie wiemy, kiedy Visceral Games zapowie nową grę. Już teraz wiadomo, że to mieszanka akcji i przygody w ujęciu trzecioosobowej kamery. Możemy również napisać o systemie rozwoju umiejętności, podziale na klasy, wewnętrznej ekonomii oraz potyczkach z bossami.

 

Wszystko zostało przedstawione w opisie posady określanej jako Senior Systems Designer. EA poszukuje utalentowanego eksperta dla ekipy, która ostatnio zaproponowała nam Battlefield: Hardline – jeszcze wcześniej mieliśmy odsłony marki Dead Space. Najnowsze przedsięwzięcie osadzono w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

 

I na ten moment przygotowujemy się na kontakt z trzecioosobową grą akcji, która zostanie wzbogacona elementami gatunku RPG. Atutem produkcji powinna być warstwa fabularna – wszak EA zatrudniło Amy Hennig, scenarzystkę trylogii Uncharted.

 

Źródło: TheGamesCabin

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Shenmue I & II PS4

Shenmue I & II PS4

Od momentu debiutu serii, obydwie części Shenmue I & II zyskały grono zafascynowanych fanów oraz sprawiły, że cykl przez wielu uznawany jest za jedną z najlepszych gamingowych serii...

59,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl