Znamy datę premiery filmu na podstawie Dead Rising

Artur "Laska Gaming" Loska - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Znamy datę premiery filmu na podstawie Dead Rising - gamedot.pl

Dead Rising: Watchtower – film oparty na grze Capcom’u który ma być „Indianą Jonesem z zombie” będzie miał premierę 27 marca 2015 roku. Produkcja będzie dostępna poprzez usługę streamowania Sony Crackle, DvD, Tv oraz na innych serwisach oferujących strumieniowanie.

 

Film ma brać garściami z klimatu gry. Tak jak w niej, „Watchtower” będzie działo się podczas apokalipsy zombie. Po tym jak wyprodukowana przez rząd szczepionka zawodzi, czterech ocalałych będzie poszukiwało źródła zarazy. Nie zabraknie też rzezi na dużą skale.

 

Znamy też obsadę głównych ról:

  • Jesse Metcalfe - (John Tucker Must Die, Desperate Housewives, Dallas)
  • Meghan Ory - (Once Upon A Time, Intelligence)
  • Virginia Madsen - (Sideways, Candyman, The Number 23)
  • Dennis Haysbert - (24, The Unit)                                 

 

Reżyserem Dead Rising: Watchtower jest Zach Lipovski (Leprechaun: Origins) a wyprodukowany zostanie przez Legendary Entertainment's TV (Warcraft, Godzilla) oraz Digital Media division.

 

źródło: gamespot.com

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

Harhan 9 lat temu

Jak ktoś szuka czegoś na przekąskę przed filmem Dead Rising, to szczerze mogę polecić serial Z-nation. Apeluje, o nie zniechęcanie się po pierwszych odcinkach i oglądanie do końca!

0 Odpowiedz
Artur "Laska Gaming" LoskaArtur "Laska Gaming" Loska

Od zawsze i na zawsze w związku z pecetem. Wskazuje i kilka od wielu lat doceniając każdą nutę wydobywającą się z cyfrowego świata. Youtuber pasjonujący się sceną indie, uwielbiający długie wieczory z dobrym piwem i jeszcze lepszą grą na ekranie.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]