The-Witcher-2-Cover-PC.jpg

WIEDŹMIN 2: ZABÓJCY KRÓLÓW

Seria: Wiedźmin

Zabójcy królów to druga część przygód wiedźmina Geralta. W tej części rozwiązujemy wątek zamordowania króla Foltesta, króla Temerii przez tajemniczą osobę. Wiedźmin zostaje wplątany w poważną intrygę, która może zniszczyć stabilność w regionie. W grze przemierzamy przez kilka map, w których rozwiązujemy zadania, zabijamy potwory i sporządzamy eliksiry. Gra jest gratką dla fanów serii, gdyż tu również spotykamy starych znajomych z pierwszej części gry, a także z książkowego pierwowzoru. To tutaj spotykamy m.in. Triss Merigold, Jaskra, czy Zoltana Chivaya. Wiedźmin 2 ma rozbudowany system wyboru, który wpływa na dalszą część rozgrywki. Często nasze decyzje decydują o wyglądzie świata lub stronie, za którą się opowiemy. Wiedźmin 2 posiada wiele zmian w porównaniu do części poprzedniej, które nie tylko usprawniają rozgrywkę, ale też sprawiają, że gra jest znacznie głębsza i ciekawsza.

Wasza ocena
9.6
Oceń grę
Którą platformę oceniasz?
Dane produktu:

Gra na XBOX360

Premiera na Świecie:
Premiera w Polsce:
Wydawca w Polsce:
Wersja językowa:
Polski (dubbing)
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
Screenshoty
Video z gry
Dane produktu:

Gra na PC

Premiera na Świecie:
Premiera w Polsce:
Wydawca w Polsce:
Wersja językowa:
Polski (dubbing)
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
Screenshoty
Video z gry

Newsy

Wtorek, 09 sierpnia 2016
awatar
ruthless
  09-08-2016 14:10

Kto by przypuszczał, że Wiedźminowi przyjdzie kiedyś stanąć na ślubnym kobiercu. Wydawałoby się, że tego typu uroczystości nie są jego domeną, a z kobietami radzi sobie wystarczająco dobrze bez nadmiernego formalizowania. Taka była jednak wola autorów modyfikacji Pożegnanie Białego Wilka.

Czwartek, 21 stycznia 2016
awatar
Orzeł
  21-01-2016 09:18

Niespodziewana "promocja" dla posiadaczy konsoli Xbox 360 - Wiedźmin 2 pojawił się na Xbox Marketplace jako darmowy tytuł do pobrania.

Czwartek, 05 listopada 2015
Czytaj więcej

0 Komentarzy

Proponowane dla Ciebie