The-Witcher-2-Cover-PC.jpg

WIEDŹMIN 2: ZABÓJCY KRÓLÓW

Seria: Wiedźmin

Zabójcy królów to druga część przygód wiedźmina Geralta. W tej części rozwiązujemy wątek zamordowania króla Foltesta, króla Temerii przez tajemniczą osobę. Wiedźmin zostaje wplątany w poważną intrygę, która może zniszczyć stabilność w regionie. W grze przemierzamy przez kilka map, w których rozwiązujemy zadania, zabijamy potwory i sporządzamy eliksiry. Gra jest gratką dla fanów serii, gdyż tu również spotykamy starych znajomych z pierwszej części gry, a także z książkowego pierwowzoru. To tutaj spotykamy m.in. Triss Merigold, Jaskra, czy Zoltana Chivaya. Wiedźmin 2 ma rozbudowany system wyboru, który wpływa na dalszą część rozgrywki. Często nasze decyzje decydują o wyglądzie świata lub stronie, za którą się opowiemy. Wiedźmin 2 posiada wiele zmian w porównaniu do części poprzedniej, które nie tylko usprawniają rozgrywkę, ale też sprawiają, że gra jest znacznie głębsza i ciekawsza.

Wasza ocena
9.6
Oceń grę
Którą platformę oceniasz?
Dane produktu:

Gra na XBOX360

Premiera na Świecie:
Premiera w Polsce:
Wydawca w Polsce:
Wersja językowa:
Polski (dubbing)
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
Screenshoty
Video z gry
Dane produktu:

Gra na PC

Premiera na Świecie:
Premiera w Polsce:
Wydawca w Polsce:
Wersja językowa:
Polski (dubbing)
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
Screenshoty
Video z gry

Newsy

Wtorek, 21 marca 2017
awatar
YASIU
  21-03-2017 16:34
Popularny portal internetowy Puls Biznesu opublikował osiemnasty ranking najlepszych spółek giełdowych za ubiegły rok. Pierwsze dwa miejsca zajęły firmy pałające się tworzeniem gier wideo!
Wtorek, 09 sierpnia 2016
awatar
ruthless
  09-08-2016 14:10

Kto by przypuszczał, że Wiedźminowi przyjdzie kiedyś stanąć na ślubnym kobiercu. Wydawałoby się, że tego typu uroczystości nie są jego domeną, a z kobietami radzi sobie wystarczająco dobrze bez nadmiernego formalizowania. Taka była jednak wola autorów modyfikacji Pożegnanie Białego Wilka.

Czwartek, 21 stycznia 2016
awatar
Orzeł
  21-01-2016 09:18

Niespodziewana "promocja" dla posiadaczy konsoli Xbox 360 - Wiedźmin 2 pojawił się na Xbox Marketplace jako darmowy tytuł do pobrania.

Czytaj więcej

0 Komentarzy

Proponowane dla Ciebie