The-Witcher-2-Cover-PC.jpg

WIEDŹMIN 2: ZABÓJCY KRÓLÓW

Seria: Wiedźmin

Zabójcy królów to druga część przygód wiedźmina Geralta. W tej części rozwiązujemy wątek zamordowania króla Foltesta, króla Temerii przez tajemniczą osobę. Wiedźmin zostaje wplątany w poważną intrygę, która może zniszczyć stabilność w regionie. W grze przemierzamy przez kilka map, w których rozwiązujemy zadania, zabijamy potwory i sporządzamy eliksiry. Gra jest gratką dla fanów serii, gdyż tu również spotykamy starych znajomych z pierwszej części gry, a także z książkowego pierwowzoru. To tutaj spotykamy m.in. Triss Merigold, Jaskra, czy Zoltana Chivaya. Wiedźmin 2 ma rozbudowany system wyboru, który wpływa na dalszą część rozgrywki. Często nasze decyzje decydują o wyglądzie świata lub stronie, za którą się opowiemy. Wiedźmin 2 posiada wiele zmian w porównaniu do części poprzedniej, które nie tylko usprawniają rozgrywkę, ale też sprawiają, że gra jest znacznie głębsza i ciekawsza.

Wasza ocena
9.6
Oceń grę
Którą platformę oceniasz?
Dane produktu:

Gra na XBOX360

Premiera na Świecie:
Premiera w Polsce:
Wydawca w Polsce:
Wersja językowa:
Polski (dubbing)
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
Screenshoty
Video z gry
Dane produktu:

Gra na PC

Premiera na Świecie:
Premiera w Polsce:
Wydawca w Polsce:
Wersja językowa:
Polski (dubbing)
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
Screenshoty
Video z gry

Newsy

Środa, 02 sierpnia 2017
awatar
YASIU
  02-08-2017 11:20
Ostatnimi czasy modne stały się kolorowanki dla dorosłych odbiorców. Jednej z takich wersji wkrótce doczeka się Wiedźmin.
Środa, 07 czerwca 2017
awatar
YASIU
  07-06-2017 07:40
Tomasz Bagiński, czyli jedna z osób bardzo zaangażowanych w serialowego Wiedźmina od Netflixa wypowiedział się na temat serialu oraz pochwalił robotę CDP RED. 
Środa, 31 maja 2017
awatar
YASIU
  31-05-2017 14:50
Kilka dni temu poznaliśmy prawdopodobną kwotę jaką Metropolis Software zapłaciło Andrzejowi Sapkowskiemu za licencję do Wiedźmina. Teraz w tej kwestii postanowił wypowiedzieć się były pracownik CD Projekt RED.
Czytaj więcej

0 Komentarzy

Proponowane dla Ciebie