Przygód Geralta ciąg dalszy!

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Dlatego właśnie uwielbiam społeczność moderską! Niejednokrotnie pokazali, że potrafią przez długi czas podtrzymać jakąś markę przy życiu. Przykład chociażby Skyrima oraz cudów, jakie z tytułem Bethesdy poczynili moderzy, mówi wszystko.

 

Jednakże najważniejsza wiadomość dla graczy z Polski, to nadchodzący nieoficjalny epilog do gier z Wiedźminem w roli głównej o nazwie “Pożegnanie Białego Wilka”. Mod tworzony jest przez pasjonatów, będzie opowiadać o weselu nikogo innego jak Geralta z Rivii i Yennefer z Vengerbergu.

 

Akcja gry dziać się będzie głównie w murach Kaer Morhen. Jednak nieraz w trakcie rozgrywki będziemy musieli sięgnąć po miecz.

 

Całość jest tworzona na silniku drugiej części gry o Wiedźminie, co wymagało ze strony twórców ogromnej ilości pracy. Ich efekt możecie ocenić poniżej:

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Marvel Avengers XONE

Marvel Avengers XONE

Marvel's Avengers umożliwia graczom spełnienie bohaterskich marzeń. Niesamowita fabuła i ciągle rozrastające się uniwersum łączą się z rozgrywką w świecie Avengersów. Opanuj wyjątkowe...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl