Zapowiedź nowej części Vampire the Masquerade już wkrótce?

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Wszyscy z nas chociaż słyszeli o marce Vampire the Masquerade. Nawet jeśli w nią nie graliście z jakiegoś powodu, to obiła wam się o uszy. Zwłaszcza jeśli lubicie gry RPG. Jest po prostą grą legendą. Wygląda na to, że będziemy świadkami wskrzeszenia jej z popiołów dzięki uprzejmości Paradox Interactive.  

Studio posiada prawa do gry już od dłuższego czasu, jednakże do niedawna nic się z tą kwestią nie działo, ani nic nie słyszeliśmy o planach tworzenia gry. Oficjalnie jest tak co prawda nadal, ale prawdopodobnie zmieni się wkrótce. Konkretniej – 21 marca. 

Całość była w domysłach osób śledzących temat już od około dwóch tygodni. Wtedy to pojawiła się strona Tender. Wyglądała jak zwyczajna zrzynka popularnej aplikacji randkowej, ale był jeden haczyk – stworzyło ją Paradox Interactive. W ankiecie osobowej zawierała też kilka co najmniej zastanawiających pytań, jak chociażby czy interesuje nas magia chaosu albo szamanizm oraz o naszą grupę krwi. Stronę uznano za pierwszych krok w kampanii reklamowej nowej gry z serii. Paradox Interactive nie komentowało, pojawiały się niewielkie plotki, że faktycznie coś może być na rzeczy, ale to było w sumie tyle. Aż do wczoraj. 

W serwisie Twitch pojawił się długi, ponad 20 godzinny stream. Przedstawiał on zmagania grupki osób z escape roomem w klimatach starożytnego Egiptu oraz kilkoma dodatkami. Nic szczególnego. Poza fragmentem w którym widzimy pismo stworzone przez CEO firmy Tender. Żąda on pełnej gotowości na 21 marca na pokaz w San Francisco, gdzie mają się pojawić ludzie z całego świata. Jest to o tyle istotne, że tego dnia odbędzie się w San Francisco spore wydarzenie – Game Developers Conference. 

Wszystko wskazuje zatem, że CZEGOŚ się dowiemy na imprezie i COŚ zostanie ujawnione. Cóż to będzie? Nie wiemy tego oczywiście dokładnie, ale biorąc pod uwagę tematykę Tendera, dziwne pytania, logo (czerwona kropla), fakt że całość dzieje się z ramienia Paradox Interactive oraz zerkając na należące do nich marki – możemy śmiało założyć jedną rzecz. Nadchodzi nowa Maskarada! 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Marvel Avengers XONE

Marvel Avengers XONE

Marvel's Avengers umożliwia graczom spełnienie bohaterskich marzeń. Niesamowita fabuła i ciągle rozrastające się uniwersum łączą się z rozgrywką w świecie Avengersów. Opanuj wyjątkowe...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy