Wycena gry The Witness jest dość... zaskakująca

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Wycena gry The Witness jest dość... zaskakująca - gamedot.pl

Przygodowe The Witness debiutuje na PS4 i PC (wersja dla XOne nie jest na razie planowana; nie ma tu ingerencji korporacji Sony) 26 stycznia. Co ciekawe, a może nawet intrygujące – developer jeszcze wczoraj dodawał pewne treści, elementy do swojego projektu. Część osób uważa, że zaistniała sytuacja zwiastuje nam kolejny poślizg wydawniczy. Premierowy build może posiadać pewne błędy – dorzucają malkontenci.

 

 

Warto zauważyć, że dziś rusza rejestracja zamówień przedpremierowych – jednak nie na PSN. Posiadacz PS4 nie ma czego żałować, albowiem pre-order nie jest nagradzany znaczącymi bonusami. Swoją drogą, fani gamingu już narzekają na zaproponowaną wycenę.

 

40$ (37€) to dużo za tytuł należący mimo wszystko do segmentu indie. Jeśli przeliczymy euro to zakup zamyka się w kwocie ~ 165 PLN. Jakieś usprawiedliwienie, uzasadnienie? Hmm... W The Witness znajdziemy 600 zagadek. Przypadają one na około 70 godzin rozrywki – wielbiciele sumiennej eksploracji wycisną z dzieła Jonathana Blowa (Braid) nawet dodatkowe 30h.

 

Źródło: VG247 UK, PSLS.net

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Red Faction Guerrilla ReMarsTered Edition PL PS4

Red Faction Guerrilla ReMarsTered Edition PL PS4

W stosunku do oryginalnej gry Red Faction Guerrilla z 2009 roku zmianom zostały poddane następujące elementy: - Całkowicie odświeżona grafika – przerobione tekstury i poprawiona...

49,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl