World of Warcraft: główny designer opuszcza zespół zajmujący się grą

ruthless - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
World of Warcraft: główny designer opuszcza zespół zajmujący się grą - gamedot.pl

Nie tak dawno pojawiły się informacje na temat RobaPardo, który postanowił założyć własne studio. Z kolei ChrisMetzen zdecydował, że nadszedł czas na zasłużoną emeryturę. Dzisiaj kolejny z kluczowych pracowników Blizzarda otwiera nowy rozdział w swojej karierze.

 

Mam tutaj na myśli TomaChiltona, który od 12 lat zajmował rozmaite stanowiska w zespole pracującym przy WorldofWarcraft. W ostatnim czasie dorobił się nawet pozycji lidera ekipy. Po tak długim czasie nadszedł czas na zmiany. Chilton nie opuszcza Blizzarda w przeciwieństwie do jego kolegów, o których wspomniałem wyżej. Zajmie się on bliżej niesprecyzowanym nowym projektem. Jego dotychczasową rolę przejął IonHazzikostas.   

 

źródło: pcgamer.com

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]