Shadow Warrior do zgarnięcia za darmo!

GeneticsD - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Shadow Warrior do zgarnięcia za darmo! - gamedot.pl

Czy ktoś z Was nie zagrał w Shadow Warriora? Pewnie jest nas dość sporo i teraz po premierze dwójki, mamy okazję zagrać za darmo w jedynkę. 

 

Jak to zrobić? Wystarczy odwiedzić stronę Alienware Arena i założyć tam konto. Następnie należy kliknąć przycisk odpowiadający za otrzymanie kodu, a później przekopiować go do klienta Steama. Od razu odblokuje się zawartość w Waszej bibliotece. Jest tylko jedno obostrzenie. Jeżeli nie posiadacie co najmniej 3 lvl na koncie Alienware Arena, nie będziecie mogli pozyskać kodu. Kto z Was jednak nie będzie zdeterminowany i nie nabije 3 lvl by otrzymać grę za darmo? Dodam jeszcze, że edycja, którą dostaniecie jest wersją specjalną, więc otrzymacie wszystkie materiały dodatkowe, które twórcy wypuścili po premierze.

 

Dodatkowo, na Steam istnieje możliwość przeceny Shadow Warriora 2 w momencie gdy posiadacie jedynkę. A skąd weźmiecie jedynkę? No właśnie!

 

Link do informacji na stronie? Proszę bardzo.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Resident Evil 3 XONE

Resident Evil 3 XONE

Bądź świadkiem wydarzeń w Raccoon City – w nowej, filmowej oprawie – dzięki pełnoprawnemu remake’owi gry Resident Evil 3. Ta mocno wyczekiwana część franczyzy, która sprzedała się w 94...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy