Wielka wyprzedaż na PlayStation Store

hraboll - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Wielka wyprzedaż na PlayStation Store - gamedot.pl

 

Na PlayStation Store rusza wielka wyprzedaż. Sony obniża wycenę dla ponad 700 tytułów. Myślę tu o produkcjach kompatybilnych z PS4, PS3 lub PS VITA. Możemy zaoszczędzić nawet 60% z domyślnej kwoty.

 

Oczywiście rodzimy gracz może mimo wszystko kręcić nosem – wszak często inwestuje on pieniądze w tytuły używane. Mimo to naprawdę warto rzucić okiem na Styczniową Wyprzedaż (to akurat nic nie kosztuje) – z całą pewnością znajdziemy jakiś łakomy kąsek. Przykład? Hmm... za 59 PLN otrzymamy pełen sezon przygód Batmana (wersja dla PS4) – myślę tu o dziele studia Telltale.

 

Warto zauważyć, że amerykańscy gracze już zazdroszczą nam wielu obniżek. Właśnie europejska wersja January Sale ma być wyjątkowo kusząca. Czyli Sony lubi dopieszczać mieszkańców Starego Kontynentu ;)

 

Jeśli wykazujecie zainteresowanie, to klikajcie na >>TEN<< link. Polowanie na okazje zakończy się 21 stycznia - choć nadal warto zwracać uwagę na termin dezaktywacji tej czy innej oferty.

2 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Just Dance 2020 XONE

Just Dance 2020 XONE

Zbierz znajomych i rodzinę i tańczcie, jakby nikt nie patrzył z Just Dance 2020! Numer 1 w kategorii gier muzycznych w historii*! Ponad 67 milionów sprzedanych egzemplarzy**! Nowa...

199,99Do sklepu

2 Komentarze

awatar
dzordzinho (gość) 2 lata temu

Co szczególnie polecacie dla osoby, która dopiero kupiła konsolę (PS4)? :)

0 Odpowiedz
Razor 2 lata temu

Uuu, "hopie" wiele perełek dopiero powstaje :D. Masz tu listę, moim zdaniem, super gierek na PS4:

  • Ratchet&Clank;
  • Uncharted 4: Kres Złodzieja (jeśli nie grałeś w poprzednie części, najpierw kup "Kolekcję Nathana Drake'a";
  • Bloodborne;
  • Grim Fandango Remastered (jest też chyba na PC);
  • The Last Guardian To tylko przyłady. Przejrzyj zakładkę "Recenzje", aby dowiedzieć się więcej :D.
0 Odpowiedz
hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl