Watch Dogs wyjdzie 15 listopada, gra przeniesie nas do San Francisco

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Watch Dogs wyjdzie 15 listopada, gra przeniesie nas do San Francisco - gamedot.pl

Pierwsze konkrety o Watch Dogs 2 mielismy ujrzeć jutro jednak, jak to ostatnio dzieje się z grami Ubisoftu, pewne fakty wyciekły przedwcześnie.

 

Z reklamy zbyt szybko wrzuconej na tło portalu IGN wiemy, że gra będzie dziać się w San Francisco, a jej premiera będzie mieć miejsce 15 listopada tego roku. Było to pewne od dawna (przecież jesienią nie będzie Assassin's Creed), jednak dopiero teraz zostało to oficjalnie potwierdzone.

 

 

Teraz pozostaje nam już tylko czekać na trailer. Do tego momentu można jednak wczuć się w klimat piosenką:

 

2 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

2 Komentarze

awatar
ENBU (gość) 7 lat temu

Będzie zabawa dronami, będzie się działo. Oktokoptery i inne bajery ;)

0 Odpowiedz
awatar
ENBU (gość) 7 lat temu

Od dawna było wiadomo? Listopad to nie przypadek. Zanim potwierdzili datę w grę mógł wchodzić wrzesień, październik, przyszły rok...każdy miesiąc. Niewielu mogło napisać wczoraj o konkretnym miesiącu bez zgadywania. Ja to zrobiłem. Proszę mi zasług nie odbierać. Jak było wiadomo to dlaczego napisałeś wczoraj w niusie "Teraz pozostaje tylko odpowiedzieć sobie na pytanie czy istnieje jakakolwiek szansa, by jeszcze w tym roku zagrać w ten tytuł? " Coś tu się nie klei. https://gamedot.pl/news,watch-dogs-2-oficjalnie-wita-sie-ze-swiatem

P.S.Była tylko jedna informacja która zdradzała miesiąc premiery gry. Żaden portal w polsce ani na świecie jej nie wyłuskał. Czuje się niedoceniony jako fachowiec branży.

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]