Skyrim Remastered na E3? A wraz z nim Wolfenstein 2 i The Evil Within 2

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Skyrim Remastered na E3? A wraz z nim Wolfenstein 2 i The Evil Within 2 - gamedot.pl

Według informacji Eurogamera konferencja Bethesdy na E3 będzie opierać się przede wszystkim na mocnych kontynuacjach. Pierwsze skrzypce zagrają sequele Dishonored, Wolfenstein: The New Order (2014) oraz The Evil Within.

 

Drugie życie dostanie za to Skyrim, który powinien doczekać się wersji Remastered (!) na PS4 i XOne, zawierającej wszystkie dodatki, ulepszoną oprawę oraz... wsparcie modów.

 

Ponadto plotki o tym, że powstaje nowy Quake przybierają na sile - tak samo jak to, że na E3 2016 ujrzymy odrodzenie Prey 2. Przypominamy, że wszystkie te plotki będzie można sprawdzić już 12 czerwca, podczas konferencji firmy.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Gra Worms Battlegrounds+Worms W.m.d. Xone

Gra Worms Battlegrounds+Worms W.m.d. Xone

Przygotuj się na wojnę robali i dwa razy więcej zabawy w grach Worms Battlegrounds i Worms W.M.D., dostępnych teraz w podwójnym pakiecie! Worms™ Battlegrounds łączy przyjaciół i...

129,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl