Agent wraca w ręce Take-Two - czy Rockstar dalej pracuje nad tym tytułem?

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Agent wraca w ręce Take-Two - czy Rockstar dalej pracuje nad tym tytułem? - gamedot.pl

Może już nie pamiętacie, bo było to lata temu, to wam przypomnę: w 2007 roku Sony ogłosiło że Rockstar pracuje nad grą na wyłączność na PS3. Tytuł tej gry to Agent i w sumie nic poza logiem z niej nie zobaczyliśmy.

 

Akcja tej produkcji miała przenieść nas w czasy Zimnej Wojny i szpiegowskich potyczek USA i Związku Radzieckiego. Niestety lata milczenia sprawiły, że Agenta uznano za projekt skasowany, nawet pomimo tego, że w 2011 Take-Two (wydawca) twierdziło że wciąż jest w produkcji. W 2013 zarejestrowano jednak dwa znaki towarowe zwiazane z grą, a teraz zdecydowano się je przedłużyć.

 

Czasem tak niewiele brakuje do ponownego wzbudzenia nadziei... bo przecież co innego mogłoby to oznaczać? Agent przecież musi w końcu wyjść, a jeżeli tak to kiedy jak nie teraz?

 

źródło: allgamesdelta

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]