arcane worlds.png

ARCANE WORLDS

Seria: Arcane Worlds

Arcane Worlds jest grą bezpośrednio nawiązującą do bajki o Magicznym Dywanie. Produkcja Ranmantaru Games pozwala graczom na przemierzanie niezwykłych, pełnych niespodzianek światów.

Fabuła gry: Gracz wciela się w tajemniczą postać, która ląduje w niezwykłym świecie, pełnym przedziwnych potworów. Podczas rozgrywki odkrywa tajemnice zwiedzanego świata, zdobywa nowe czary oraz, przy pomocy specjalnych portali, przenosi się do innych krain, które dzięki zdobytym umiejętnościom może zmieniać.

Rozgrywka: Walka z strzelającą ogniem gąsienicą czy smokiem jest tylko przedsmakiem przed prawdziwą rozgrywką, która rozpoczyna się tuż po postawieniu specjalnego zamku. W czasie trwania rozgrywki, zdobywamy czary pozwalające nam na bardziej efektywną walkę czy spore ingerencje w otaczający nas teren. Dodatkowo, pojawiają się portale umożliwiające podróże po kolejnych, losowo generowanych światach.

Wasza ocena
brak
Oceń grę
Którą platformę oceniasz?
Dane produktu:

Gra na PC

Studio:
brak danych
Wersja językowa:
brak danych
Nośnik i ilość:
brak danych
Gatunek:
brak danych
Screenshoty
Video z gry

Newsy

0 Komentarzy

Proponowane dla Ciebie

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.