Watch Dogs

surmak - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

​Dzisiaj został opublikowany nowy trailer Watch Dogs - gry, która okazała się największą niespodzianką E3 2012 i wisienką na torcie pierwszej prezentacji Playstation 4.

Jest to gra twórców takich tytułów jak Assassin's Creed i Far Cry. Klasa tych tytułów jednoznacznie świadczy o tym, że Ubisoft szykuje kolejną bombę, która eksploduje 22 listopada 2013. Będzie to bezpośredni konkurent innego wyczekiwanego tytułu - GTA V, tworzonego przez Rockstar Games. Tak jak w Grand Theft Auto, tak i w Watch Dogs do dyspozycji dostaniemy duże, całkowicie otwarte miasto, z prawidłowo działającymi mechanizmami dużej, amerykańskiej metropolii.

W grze wcielimy się w Aidena, który jest hakerem potrafiącym swobodnie wykorzystywać "zdobycze techniki" w swoim własnym interesie. Potrafi więc poprzez manipulację sygnalizacją świetlną spowodować karambol, którym zatrzyma przeciwnika, po czym ucieknie pociągiem powodując, że ten zmniejszy swoją prędkość, co pozwoli Aidenowi dostać się na jego dach, W międzyczasie pokona przeciwnika przy pomocy walki wręcz lub broni palnej - z czym także sobie doskonale radzi.

Dodatkowo oglądając trailer nie da się nie zwrócić uwagi na oszałamiającą grafikę i doskonałe udźwiękowienie. Szykuje się najładniejsza gra Pc, x360, Ps3, WiiU i Ps4,

Do każdego zamówienia dodajemy 2x DLC: unikatowe skórki oraz broń do gry w trybie pojedynczego gracza!

 

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

surmaksurmak
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]