Volition pracuje nad nową marką. Większy realizm, elementy RPG...

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Volition pracuje nad nową marką. Większy realizm, elementy RPG... - gamedot.pl

Najnowsze oferty zawodowe wskazują na to, że studio Volition pracuje nad całkowicie nowym IP. Czego się spodziewać? Cóż, idealni kandydaci na wolne stanowiska muszą posiadać odpowiednie doświadczenie – muszą wiedzieć, jak kreować dobre gry akcji (strzelanki TPP). Wspomina się też o walce (zapewne kontaktowej) i pojazdach. Aha, jest jeszcze wzmianka dotycząca specyfiki gatunku RPG.

 

Tajemniczy projekt - sandboks powinien zadowolić fanów twórczości wspomnianego developera – choć prawdopodobnie Volition postawi na większy realizm (coś niezgodnego ze stylem marki Saints Row). Platformy docelowe? Oczywisty wybór – PC, PS4 i XOne.

 

Źródło: OnlySP

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Gra Worms Battlegrounds+Worms W.m.d. Ps4

Gra Worms Battlegrounds+Worms W.m.d. Ps4

Przygotuj się na wojnę robali i dwa razy więcej zabawy w grach Worms Battlegrounds i Worms W.M.D., dostępnych teraz w podwójnym pakiecie! Worms™ Battlegrounds łączy...

89,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl