Volition pracuje nad nową marką. Większy realizm, elementy RPG...

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Volition pracuje nad nową marką. Większy realizm, elementy RPG... - gamedot.pl

Najnowsze oferty zawodowe wskazują na to, że studio Volition pracuje nad całkowicie nowym IP. Czego się spodziewać? Cóż, idealni kandydaci na wolne stanowiska muszą posiadać odpowiednie doświadczenie – muszą wiedzieć, jak kreować dobre gry akcji (strzelanki TPP). Wspomina się też o walce (zapewne kontaktowej) i pojazdach. Aha, jest jeszcze wzmianka dotycząca specyfiki gatunku RPG.

 

Tajemniczy projekt - sandboks powinien zadowolić fanów twórczości wspomnianego developera – choć prawdopodobnie Volition postawi na większy realizm (coś niezgodnego ze stylem marki Saints Row). Platformy docelowe? Oczywisty wybór – PC, PS4 i XOne.

 

Źródło: OnlySP

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Cyberpunk 2077 PS4

Cyberpunk 2077 PS4

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego...

269,99Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl