Trudna, wyjątkowa tematyka w HellBlade

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Trudna, wyjątkowa tematyka w HellBlade - gamedot.pl

Dedykowana PS4 i PC gra Hellblade ma podejmować trudną tematykę. Wirtualna rozrywka zwyczajowo unika problemów życiowych. Ninja Theory przedstawia bohaterkę, która musi przetrwać piekło (w nowym znaczeniu). Warto jednak zaznaczyć, że mówimy tu o chorobie psychicznej – o mrocznych halucynacjach, depresji. Brytyjski developer prezentuje tragiczne zagadnienie. Mimo to Hellblade nie jest grą edukacyjną, aczkolwiek może pomagać w zrozumieniu pewnych rzeczy.

 

 

Dominic Matthews (Development Manager) zapewnia, że nikt nie zapomina o podstawowym znaczeniu wirtualnej rozrywki. Na pierwszym miejscu trzeba postawić dobrą zabawę. Ninja Theory (DmC, Enslaved, Heavenly Sword) zwyczajowo naciska na rozwój założeń fabularnych – przedstawia także dopracowany system walki. Developer nie zmienia swojego stylu – fanowska społeczność może spać spokojnie.

 

Źródło: Examiner

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Just Dance 2020 XONE

Just Dance 2020 XONE

Zbierz znajomych i rodzinę i tańczcie, jakby nikt nie patrzył z Just Dance 2020! Numer 1 w kategorii gier muzycznych w historii*! Ponad 67 milionów sprzedanych egzemplarzy**! Nowa...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl