Ubisoft kasuje rewolucję, która miała być częścią The Division

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Ubisoft kasuje rewolucję, która miała być częścią The Division - gamedot.pl

The Division już trochę powstaje i z każdym kolejnym trailerem wygląda coraz mniej ciekawie. Co ciekawe z czasem ubywają też kolejne elementy gry, które zdążyły być już nawet zareklamowane jako rewolucyjne. Co mam na myśli? Companion app, czyli aplikację na tablet/telefon towarzyszącą grze, która miała umożliwić granie nawet daleko od swego komputera czy konsoli. Została ona skasowana.

 

Innymi słowy: developerzy ze studia Massive ogłosili, że gra ukaże się na rynku bez możliwości prezentowanych... dwa lata temu:

 

 

Widzicie ile te wszystkie hasła „revolutionary companion gaming” są warte w ustach Ubisoftu.

 

 

Będziemy im ten obrazek przypominać jeszcze nie raz.

 

 

 

6 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

FIFA 20 NS

FIFA 20 NS

Wykorzystująca silnik Frostbite™* gra EA SPORTS™ FIFA 20 na PlayStation 4, Xbox One i PC ożywia oba oblicza światowej piłki – prestiż rozgrywek zawodowych i zupełnie nowy realistyczny...

169,00Do sklepu

6 Komentarzy

awatar
Lechu (gość) 4 lata temu

A po wuj komu jakaś aplikacja na telefon?

0 Odpowiedz
REDmartinesart 4 lata temu

Ja mam ochotę stanąć w obronie Ubisoftu. Mają u mnie naprawdę spory kredyt zaufania - za to co zrobili do tej pory, za serię Assasins Creed czy Splinter Cell. Trzeba przyznać że mieli potknięcia i trzeba też przyznać że wdrażają niebywałe i nowe rzeczy w rozwój gier. A skasowanie obsługi palmtopów w Division to zapewne konsekwencja małego zainteresowania lub problemów programistycznych. Nawet takie wielkie studio z jednym z najlepszych zapleczy fachowców czasem nie radzi sobie z pierwotnymi założeniami. Nie chce być ślepy na ich "brudne" praktyki ale chcę wierzyć, że powrócą ze zdwojoną siłą i jeszcze nie raz udowodnią, że są ludźmi z krwi i kości.

0 Odpowiedz
awatar
Wredny (gość) 4 lata temu

Hajs się zgadza...

0 Odpowiedz
awatar
plastic1111 (gość) 4 lata temu

Standard w wykonaniu UBISOFT. watchdogs tez na E3 wyglądał na rewolucje a po premierze na PC okazał się mało że nie rewolucyjny to zacofany :)

0 Odpowiedz
Cascad 4 lata temu

ale był tylko brzydszy, tu wycinają całą mechanikę reklamowaną dawno temu - zupełnie inny kaliber działań :D

0 Odpowiedz
awatar
Olko (gość) 4 lata temu

Nie tylko brzydszy, hackowanie miało dawać więcej możliwości wpływania na otoczenie a wyszła kicha.

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl