Turniej Mario Kart 7 już 25 maja 2014 w Poznaniu!

Mex - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Turniej Mario Kart 7 już 25 maja 2014 w Poznaniu! - gamedot.pl
Przybywając w niedzielę 25.5.2014 do Poznania, na ulicę Opieńskiego 1 będziecie mogli wziąć udział w niezwykłym turnieju  w sklepie Gamedot. Grać będziemy w Mario Kart 7 na konsolach Nintendo 3DS. Zawody zaczynają się o 12:00.
 
Do wygrania będą: za pierwsze miejsce voucher na Edycję Limitowaną Mario Kart 8 oraz czapka z daszkiem. Zdobywca drugiego miejsca zostanie nagrodzony voucherem na grę Mario Kart 8 i koszulką. Za bycie trzecim uczestnik otrzyma voucher na Mario Kart 8. Oprócz tego każdy, kto pojawi się na turnieju dostanie chorągiewkę z motywem Mario Kart 8.
 
 
Pamiętajcie o zabraniu własnych 3DS-ów (jeżeli ktoś nie ma konsolki zostanie mu pożyczona) nastroju do walki na torze. 
 
 
Zgłoszenia ślijcie na adres: [email protected] (imię i nazwisko), lub zgłaszajcie się bezpośrednio w sklepie albo na naszym wydarzeniu na Facebooku
 
0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]