• Strona główna
  • Newsy
  • Torment: tides of numenara – polska wersja z piotrem fronczewskim w roli narratora

Torment: Tides of Numenara – polska wersja z Piotrem Fronczewskim w roli narratora

ruthless - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Przed kilkoma dniami poznaliśmy obsadę polskiej wersji językowej. Wówczas dowiedzieliśmy się, że w prace nad grą zaangażowani zostali między innymi Piotr  Fronczewski,Aleksandra  Szwed oraz Andrzej  Blumenfeld.

 

Techland udostępnił film zza kulis, z którego dowiadujemy się więcej na temat roli powierzonej Fronczewskiemu. Materiał wideo zawiera wypowiedzi aktora, jego próbki głosu, a także krótki wywiad z reżyserem gry.

 

 

Torment:  Tides  of  Numenara ukaże się 28 lutego na platformach PC,  Xbox  One oraz PlayStation  4. Czy gra zdoła dorównać legendarnemu Planescapowi? Czas pokaże, ale przynajmniej nie musimy już obawiać się o polską ścieżkę dźwiękową.

 

źródło: facebook.com/TechlandWydawnictwo

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Jumanji The Video Game PS4

Jumanji The Video Game PS4

Połączcie siły i weźcie udział w pełnej akcji grze Jumanji, próbując podołać wspaniałemu wyzwaniu dla tych, którzy pragną spróbować zupełnie nowego świata. Tylko ty i trójka twoich...

179,99Do sklepu

0 Komentarzy

ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl