Tony Hawk Pro Skater 5 stawia na dobrą zabawę. Świeży gameplay...

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Tony Hawk Pro Skater 5 stawia na dobrą zabawę. Świeży gameplay... - gamedot.pl

Activision publikuje drugi materiał zakulisowy w odniesieniu do gry Tony Hawk Pro Skater 5. Świeży gameplay miesza się tu z dokumentacją procesu developerskiego. Sesje motion-capture, modelowanie wirtualnych skaterów i oczywiście garść informacji. Dowiadujemy się o tym, że „5” wraca do klasycznej mechaniki, a zabawa w stylu arcade przede wszystkim ma dawać nam radość. Developer ponoć dba o najdrobniejsze detale – jeśli chodzi o odwzorowanie trików. To one definiują styl preferowany przez danego mistrza deskorolki.

 

 

Jeśli chcecie obejrzeć większą ilość ujęć z właściwej rozgrywki, wtedy warto zapoznać się z „recenzją” Conana O’Briena. Owszem, próżno tu szukać fachowości czy przydatnych informacji. Ot, do pewnych spraw podchodzi się tu z przymrużeniem oka.

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Yakuza Like A Dragon XONE

Yakuza Like A Dragon XONE

POWSTAŃ Z SAMEGO DNA Ichiban Kasuga to niskiej rangi członek niewiele znaczącej rodziny Yakuza z Tokio, któremu grozi 18-letni wyrok więzienia za przestępstwo, którego nie popełnił....

259,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl