The Last Of Us 2 bez Joela i Ellie? To możliwe...

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
The Last Of Us 2 bez Joela i Ellie? To możliwe... - gamedot.pl

Jeden z liderów studia Naughty Dog ujawnia, że kalifornijska ekipa analizuje różne pomysły. Tworzono rożne prototypy, ale aktualnie wszyscy skupiają się na Uncharted 4. Jaka będzie przyszłość? Cóż, odpowiedź na to pytanie zostanie uformowana kilka miesięcy po premierze ostatnich przygód Nathana.

 

Neil Druckmann potwierdza, że dyskutowano o The Last Of Us 2 – chodziło tu o dwie opcje: powrót Joela i Ellie i przedstawienie całkowicie nowych postaci pierwszoplanowych. ND może stworzyć także grę osadzoną w świecie fantasy lub postawić na tematykę sci-fi. Jest kilka prototypów i trzeba je przeanalizować, aczkolwiek dopiero w późniejszym czasie.

 

Informacje zostały zaczerpnięte z najnowszego wydania Official PlayStation Magazine. Prawdopodobnie wywiad nie uwzględnia najnowszych „przecieków”. Jakoś trudno mi uwierzyć w to, że Sony tak łatwo zrezygnuje z dochodowej marki.

 

Źródło: Gamesradar

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

sandmann21 8 lat temu

Po zakończeniu TLoU od razu stwierdziłem, że kontynuacja NIE MOŻE oopisywac losów Joel'a i Ellie. Swiat gry jest bardzo bogaty i na pewno ukrywa się w nim wiele ciekawych person :-)

0 Odpowiedz
hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]