Tak będą wyglądały okładki gier na PS VR. Mamy pierwsze zdjęcia!

Piechol - 
5osób uważa ten artykuł za ciekawy

Playstation VR trafi na sklepowe półki polskich sklepów dokładnie 13 października, choć pewnie rozejdzie się szybko jak świeże bułeczki, więc długo nie zagrzeje tam miejsca. Wiele osób zabezpieczyło się przed taką ewentualnością składając preoredery, bo wszyscy dobrze pamiętamy jak było z dostępnością PS4 na premierę w naszym pięknym kraju. Tak czy inaczej: rodzimi posiadacze Playstation 4 nie mogą się doczekać wejścia w nową erę gamingu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że PS VR nie będzie tylko gadżetem, ale sprzętem, który może wywrzeć realny wpływ na całą branżę. Mimo że Oculus i HTC Vive już od jakiegoś czasu są dostępne na rynku, to jednak Playstation VR ma największą szansę na wygranie wyścigu o przodownictwo na rynku wirtualnej rzeczywistości. Wszystko za sprawą najniższej ceny (która wcale nie oznacza najniższej jakości), nie tylko sprzętu (gogle kosztują niewiele ponad 1700zł), ale również gier dedykowanych (te będą tańsze od dużych produkcji o kilkadziesiąt złotych). Od dzisiaj wiemy jak będą wyglądały okładki tychże gier, będzie można bardzo łatwo odróżnić je od innych. Zobaczcie sami, co zaleje półki w październiku.
 

 


 

Źródło: Polygon.com

0 osób dodało komentarz
5osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]