Mai z King of Fighters trafi do Dead or Alive 5

Piechol - 
5osób uważa ten artykuł za ciekawy

Koei Tecmo wydało Dead or Alive 5: Last Round w marcu zeszłego roku jako ostateczną wersję tej części mordobicia. Gra zawiera multum DLC przez co naprawdę jest kim grać i w co go/ją ubrać. Teraz z okazji corocznego Dead or Alive Festival, które odbywa się w Tokio, dostaniemy nową postać do leciwego już rostera: Mai Shiranui z serii King of Fighters! Koei Tecmo zawarło pakt z SNK, dzięki któremu będzie mogła ona gościnnie wystąpić w bijatyce, bądź co bądź, konkurencji. Zobaczcie jak wyszedł efekt kolaboracji tych dwóch deweloperów.

 

 

Jako Mai w Dead or Alive 5: Last Round będziemy mogli zagrać we wrześniu. Postać będzie dostępna jako płatne DLC, oprócz niej pojawi się też zestaw kostiumów dla innych fajterów, inspirowany oczywiście tytułami z serii King of Fighters.

 

Źródło: Destructoid.com

0 osób dodało komentarz
5osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]