Tacoma możemy ukończyć bez grania

YASIU - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Tacoma możemy ukończyć bez grania - gamedot.pl

Tacoma jest swoistym symulatorem chodzenia, który zadebiutował we wtorek, zbierajac sporo pozytywnych recenzji. Produkcja opowiada o Amy Ferrie przybywającym na stację kosmiczną, by sprawdzić wezwanie o pomoc, a następnie rozwikłać zagadkę tajemniczego zniknięcia całej załogi. 

Do naszego podstawowego celu należy uruchomienie transmisji danych zebranych przez AI. Jednak wszystko zajmuje nieco czasu, bowiem należałoby odnaleźć zaginione hologramy, które przyspieszyłyby cały proces. No właśnie. Tutaj pojawia się dość nieoczekiwana niespodzianka, albowiem wystarczy po prostu... stać i czekać na zakończenie owego transferu, by zakończyć przygodę. Co najlepsze nie jest to w żadnym wypadku błąd, czy coś w tym stylu. 

Jak wyjaśnił jeden z projektantów takowe nic nie robienie pochłonie nam z życia 9 godzin. Trzeba również przyznać, iż takowe podejście nie ma większego sensu.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

GRA LEGO WORLDS XONE

GRA LEGO WORLDS XONE

Lego Worlds – Cyfrowy plac zabaw dla każdego fana Lego i nie tylko. Wyrusz we wspaniałą podróż po przez otwarty świat i osiągnij status Architekta. Produkcja studia Traveller’s Tales...

129,00Do sklepu

0 Komentarzy