• Strona główna
  • Newsy
  • Szybciej, stabilniej i bardziej funkcjonalnie - asustor wydaje aktualizację adm 3.4 dla dysków nas

Szybciej, stabilniej i bardziej funkcjonalnie - Asustor wydaje aktualizację ADM 3.4 dla dysków NAS

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Dobra wiadomość dla posiadaczy dysków sieciowych firmy Asustor - producent wydał aktualizację, która wprowadza szereg usprawnień. Przekładają się one na lepszą kompatybilność, wydajność i stabilność, a także dodają nowe funkcje.

Wersja 3.4 oprogramowania ASUSTOR Data Master (ADM) przynosi przede wszystkim aktualizację rdzenia systemu, jądra Linux, do wersji 4.14. Oznacza to, że użytkownicy, którzy zdecydują się na instalację otrzymają zaktualizowane sterowniki, wszelkie poprawki dotyczące bezpieczeństwa, stabilności oraz obsługi wspieranych systemów plików.

 

W wersji ADM 3.4 położono również nacisk na poprawę wydajności, której beneficjentami będą głównie użytkownicy systemów plików Btrfs. Od tej wersji oprogramowania jest także możliwa zmiana liczby przechowywanych migawek (snapshotów) na dowolną, mniejszą niż 256. 

Zmiany nie ominęły również silnika wyszukiwania Searchlights, który teraz ma pozwalać na sprawne  wyszukiwanie w EZ Sync. Dodano także wsparcie dla większej liczby języków. Oprogramowanie można zaktualizować automatycznie poprzez ADM Update lub pobrać ręcznie ze strony www.asustor.com.

 

Lista modeli kompatybilnych z ADM 3.4:

  • AS31/32/50/51/61/62/63/64/70/Nimbustor

 

Lista modeli wspierających system plików Btrfs:

  • AS31/32/40/50/51/52/53/61/62/63/64/70/Nimbustor

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

CTR Crash Team Racing Nitro - Fueled PS4

CTR Crash Team Racing Nitro - Fueled PS4

Crash™ wraca za kółko! Szykuj się, by wcisnąć gaz do dechy w grze Crash™ Team Racing Nitro-Fueled. To autentyczna frajda z gry w CTR i znacznie więcej – teraz w pełni zremasterowana i...

159,00Do sklepu

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Najpopularniejsze newsy

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl