Zalman ZM-RFD120 - spektrum barw i możliwości

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Dobry system chłodzenia to podstawa każdego komputera. Wentylator Zalman ZM-RFD120 może sprawić, że nie tylko będzie on skutecznie obniżać temperaturę podzespołów, ale i efektownie wyglądać.

Zalman ZM-RFD120 z serii Spectrum to uniwersalna i niedroga konstrukcja. Za mniej niż 40 złotych użytkownik otrzymuje wentylator, który powinien sprawdzić się w przypadku chłodzenia zarówno obudowy, jak i np. zasilacza. Producent zapewnia, że jego instalacja jest prosta dzięki użyciu standardowego, 4-pinowego złącza, które ma umożliwić pracę zarówno samego wentylatora, jak i podświetlenia.

 

Wentylator Zalman ZM-RFD120 ma 12 cm średnicy i hydrauliczne łożysko. Taka kombinacja powinna przełożyć się na efektywny przepływ powietrza przy ograniczonej emisji hałasu oraz wysoką trwałość, którą producent szacuje aż na 40 000 godzin pracy. Wykonana z wytrzymałego tworzywa konstrukcja posiada zintegrowane podkładki antywibracyjne oraz podświetlenie.

W wentylatorze Zalman Spectrum ZM-RFD120 producent zainstalował 2 pasma diod RGB LED. Mają one zapewniać jasne i żywe efekty wizualne, jednocześnie oferując użytkownikowi swobodę montażu, rozświetlając otoczenie zarówno z przodu, jak i z tyłu.

 

Wentylator Zalman ZM-RFD120 jest już dostępny w sprzedaży. Użytkownicy, którzy chcą rozbudować swoje systemy chłodzenia, a jednocześnie sprawić, że niepozorny sprzęt zacznie wyglądać efektownie, mogą kupić go już za około 40 zł.

 

Dane techniczne:

 

 • liczba łopatek wentylatora: 7
 • rodzaj łożyska: hydrauliczne
 • prędkość obrotowa: 1500 obr./min. (+/-10%)
 • przepływ powietrza: 60 m3/h
 • poziom hałasu: maks. 25,6 dB (+/-10%)
 • żywotność: do 40 000 godzin
 • zasilanie: 4-pinowy przewód IDE o długości 43 cm (+/- 2 cm)
 • zawartość zestawu: wentylator, 4 śrubki montażowe
 • wymiary: 120 x 120 x 25 mm
 • waga: 162 g

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Persona 5 Royal PS4

Persona 5 Royal PS4

Przygotuj się na całkowicie nową przygodę RPG w grze Persona 5 Royal, osadzonej w nagradzanym uniwersum serii Persona! Przywdziej maskę Jokera i dołącz do grupy Phantom Thieves of...

219,00Do sklepu

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Najpopularniejsze newsy

Najnowsze recenzje

  Dołącz do zespołu Gamedot

  Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

  Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl