Studio Techland będzie tworzyć darmowe dodatki do swoich gier

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Studio Techland będzie tworzyć darmowe dodatki do swoich gier - gamedot.pl

Gra Dying Light jest utożsamiana z wielkim sukcesem studia Techland. Już w sierpniu ubiegłego roku mówiono o 5 milionach sprzedanych egzemplarzy. Rodzimy developer przebija swoje wcześniejsze dokonania, bo uczy się na własnych błędach i potrafi zaproponować ciekawą mieszankę – to takie odwołanie do ogólnej rozgrywki.

 

Przy DL zaprocentował - „wypalił” pierwszoosobowy parkour, dynamiczny cykl dnia i nocy (który zmienia reguły zabawy), a także prawdziwa otwartość świata. O tym wszystkim w wywiadzie dla serwisu Develop mówi Development Director&COO w studiu Techland, Paweł Zawodny.

 

Pozytywną sytuację pozwoliły wygenerować również darmowe treści, aktualizacje. Techland szanuje sympatyka wirtualnej rozrywki – traktuje go fair. Jeśli masz dobre relacje z fanami, wtedy niejako wykreujesz sobie swoistych ambasadorów. To oni będą zachęcać nowych graczy do zakupu Edycji Rozszerzonej. Mamy sytuację, w której każdy wygrywa.

 

Techland korzysta ze swojej niezależności – studio może uszczęśliwiać graczy. Pewna strategia zdała egzamin i rodzima ekipa bez wątpienia pragnie zastosować ją w przyszłości.

 

Dying Light: The Following - Enhanced Edition zadebiutuje (cyfrowo i w pudełku) na rynku 9 lutego. Taki sam termin premiery dotyczy wyczekiwanego rozszerzenia The Following.

 

Źródło: PSLS.net

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Iniemamocni PL PS4

Lego Iniemamocni PL PS4

Słuchaj Iniemamocnej rodzinki w pełnym polskim dubbingu! Iniemamocni 2 to kolejna porcja pasjonujących przygód niezwykłej rodziny Parr, walczącej ze złoczyńcami i zmagającej się ze...

79,00Do sklepu

1 Komentarz

awatar
InnyGracz (gość) 4 lata temu

Mam nadzieje że techland będzie tak dalej robił a nie to co origin gdzie DLC 1 za odpalenie gry DLC 2 za włączenie trybu COOP DLC 3 za multiplayer DLC 4 za ustawienia graficzne i DLC 5 za dostosowanie tych ustawień ;_;

0 Odpowiedz
hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl