Filia Square Enix związana z cyfrową rozrywką wygenerowała dochód w wysokości 23,5 miliarda jenów (720 mln zł) w porównaniu z tym samym okresem poprzedniego roku fiskalnego. Zysk operacyjny wzrósł o 242% do 4,5 mld jenów (140 mln zł).
W I kwartale Square Enix wydało wprawdzie tylko jedną większą grę, słabo przyjętą Murdered: Soul Suspect. Jednakże, jak deklaruje japońska spółka, utrzymany został poziom sprzedaży gier z poprzedniego roku podatkowego, co zawdzięczane jest premierom Final Fantasy XIV: A Realm Reborn i Dragon Quest X.
Square Enix potwierdziło ostatnio obsadę tegorocznego Gamescom, w skład której wejdzie między innymi Lara Croft and the Temple of Orisis. Planowane jest także wydanie Sleeping Dogs Definitive Edition na PS4 oraz XOne.
Źródło: computerandvideogames.com
0 Komentarzy