Square Enix na silnej pozycji

Filip 'Sirmann' Jankowski - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Square Enix na silnej pozycji - gamedot.pl

Filia Square Enix związana z cyfrową rozrywką wygenerowała dochód w wysokości 23,5 miliarda jenów (720 mln zł) w porównaniu z tym samym okresem poprzedniego roku fiskalnego. Zysk operacyjny wzrósł o 242% do 4,5 mld jenów (140 mln zł).

 

W I kwartale Square Enix wydało wprawdzie tylko jedną większą grę, słabo przyjętą Murdered: Soul Suspect. Jednakże, jak deklaruje japońska spółka, utrzymany został poziom sprzedaży gier z poprzedniego roku podatkowego, co zawdzięczane jest premierom Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Dragon Quest X.

 

Square Enix potwierdziło ostatnio obsadę tegorocznego Gamescom, w skład której wejdzie między innymi Lara Croft and the Temple of Orisis. Planowane jest także wydanie Sleeping Dogs Definitive Edition na PS4 oraz XOne.

 

Źródło: computerandvideogames.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

Filip 'Sirmann' JankowskiFilip 'Sirmann' Jankowski

Weteran gier o II wojnie światowej, wieloletni redaktor artykułów o rozrywce elektronicznej na Wikipedii, retrogracz. Miłośnik tego, co stare i na szczęście nie przestarzałe, oddany fan Europy Universalis.

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]