Spider-man bije rekordy

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Spider-man bije rekordy - gamedot.pl

 Produkcja Insomniac Games zaliczyła fenomenalny start i Spider-Man pobił w Wielkiej Brytanii nawet God of War!

 W piątek miała miejsce premiera Spider-Mana od Insomniac Games. Produkcja trafiła wyłącznie na PlayStation 4 i aktualnie może pochwalić się ocenami na poziomie 88%. To bez wątpienia jedna z najlepszych gier o superbohaterach w historii.

 Spider-Man to jednocześnie najszybciej sprzedająca się gra Marvela w historii – wcześniej firma chwaliła się wynikami LEGO Marvel Super Heroes. Warto zaznaczyć, że nadal najlepszy wynik dla superbohaterów na tej generacji należy do Batman: Arkham Knight

 Spider-Man to aktualnie najszybciej sprzedająca się gra 2018 roku w Wielkiej Brytanii. Produkcja pobiła poprzedniego rekordzistę – Far Cry 5 od Ubisoftu zanotował bardzo dobry start, jednak należy pamiętać, że przygoda jest jednocześnie dostępna na kilku platformach.

 W przypadku ekskluzywnych historii Spider-Man zanotował niemal dwukrotnie lepszy rezultat od God of War! Gra od studia Santa Monica to jeden z najlepszych tytułów na wyłączność na PlayStation 4, który pobił The Last of Us. Mozliwe, że Parker będzie chciał sięgnąć po jeszcze kilka rekordów zarezerwowanych aktualnie dla Kratosa.

 

 O grze aktulnie mówią wszyscy. Gra prawdopodobnie pobiiła też rekord najsmutniejszego easter egga w historii gier wideo.

 Pewien fan spidey'ego chciał oświadczyć się w swojej wybrance w oryginalny sposob i poprosil studo Insomniac Games o pomoc:

 „Potrzebuję waszej pomocy. Może to samolubne z mojej strony, ale jestem gotów się oświadczyć i chcę zrobić to w wielkim stylu. Czy jest jakaś szansa, że umieścicie easter egg »Wyjdziesz za mnie, Madison?« gdzieś w świecie gry?” - napisał w maju Tyler Schultz, zwracając się do deweloperów.

 Studio zgodziło się, a znak z napisem może zobaczyć każdy gracz, który przemierza ulice Nowego Jorku.

 Historia nie kończy się jednak happy ednem.

 W usuniętym przez YouTube materiale Tyler Schultz przyznał, że rozstał się z Madison kilka tygodni temu. Miłośnik Spider-Mana twierdzi, że dziewczyna zostawiła go dla jego brata, ale Madison przekonuje, że związała się z nowym partnerem już po rzuceniu Schultza.

 Deweloperzy zaoferowali zmianę napisu w kolejnej aktualizacji gry. Schultz postanowił uhonorować swoją babcię, która zmarła na nowotwór. Jak sam twierdzi, kobieta „zaraziła go miłością do Spider-Mana”, kupując - wtedy jeszcze małemu chłopcu - pierwszy komiks z superbohaterem.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Gigantozaur Gra PS4

Gigantozaur Gra PS4

W grze Gigantosaurus: Gra, gracze mogą eksplorować i ścigać się poprzez rozległe, prehistoryczne światy w jedynej w swoim rodzaju dinozaurowej przygodzie – z jednej strony ratując świat,...

129,00Do sklepu

0 Komentarzy