Smocze zadanie, Ucieczka Zero i Shenmue 3 w pudełku – 3 newsy, które nikogo

Cascad - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Smocze zadanie, Ucieczka Zero i Shenmue 3 w pudełku – 3 newsy, które nikogo - gamedot.pl

„3 newsy, które nikogo” to nowa forma tekstów, która będzie się pokazywać na Gamedot… gdy tylko wpadnę na trzy informacje skierowane do wąskiego grona odbiorców. Dlaczego? Bo za bardzo lubię egzotykę by jej odpuścić, ale zdaję też sobie sprawę, że nie ma sensu zalewać nią strony głównej. 

 

Na pierwszy rzut idą wiadomości dotyczące cyklu Dragon Quest, Shenmue 3 i Zero Escape 3.

 

Shenmue 3 w pudełku dla wspierających

 

Jeżeli dobrze pamiętacie szczegóły rekordowego kickstartera na Shenmue 3 to pewnie wiecie, że gra ma ukazać się na PS4 tylko w cyfrowej dystrybucji. Mimo to postanowiono, że każdy kto wpłaci 60$ na powstanie tego tytułu otrzyma „Special Backer Edition” w wersji fizycznej (do wyboru wersja PS4 i PC). 

 

Odświeżone Dragon Quest 7 i 8 mogą trafić na Zachód

 

Anglojęzyczne premiery odnowionego Dragon Questa 7 i 8 (największa RPG-owa marka w Japonii, wywołuje szał większy niż Monter Hunter i Final Fantasy) są bardzo prawdopodobne. Twórca serii, Yuji Horii podczas targów Japan Expo w Paryżu zdradził, że „obie gry będą wydane po francusku”. A jak wiadomo – skoro coś będzie zlokalizowane w kraju Zidane’a to będzie też dostępne w całej Europie po angielsku. Co ciekawe – jest to przedwczesna zapowiedź, której firma jeszcze oficjalnie komunikowała. Obie gry trafią na 3DS-a.

 

Kultowa przygoda będzie kontynuowana! Zero Escape 3 zapowiedziane

 

Są takie gry - stanowiące wypadkową przygodówki tekstowej i visual novel, które opanowały fanów wykręconych historii – nazywają się one 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors i Zero Escape: Virtue's Last Reward. Czym wygrały uwagę graczy na świecie? Przede wszystkim niesamowicie wykręconą opowieścią, która angażuje, potrafi zbudować poczucie straty i zagrożenia, oraz jest nieliniowa. Teraz zapowiedziano także, że ten super-niszowy cykl doczeka się trzeciej części nazwanej Zero Escape 3. Gra pojawi się latem 2016 na PS Vita i 3DS-ie.

 

...

 

Tyle na dziś, kolejne 3 newsy, które nikogo pewnie ukażą się niedługo. Mam nadzieję, że polubicie ten cykl. 

 

 

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Elex PL XONE

Elex PL XONE

Elex to wyjątkowo dopracowana gra z gatunku action RPG, stworzona przez wielokrotnie nagradzanych autorów serii Gothic. Akcja gry toczy się w nowym postapokaliptycznym uniwersum science...

59,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl