• Strona główna
 • Newsy
 • Skyrim doczeka się sporych rozmiarów modyfikacji mogącej być pełnoprawnym dodatkiem

Skyrim doczeka się sporych rozmiarów modyfikacji mogącej być pełnoprawnym dodatkiem

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

The Elder Scrolls 5: Skyrim pomimo paru lat na karku wciąż cieszy się sporą popularnością zwłaszcza wśród moderów, którzy regularnie dodają nową zawartość do gry. Najlepszym z nich wydaje się być Lordbound, zapowiedziany trzy lata temu pakiet zawierający przede wszystkim nowe lokacje oraz historię, wystarczającą na wiele godzin zabawy.

Według samych pomysłodawców mógłby on spokojnie stanowić pełnoprawne rozszerzenie do podstawki, bowiem zaoferowane zadania starczą na 15-30 godzin pykania. W planach są również trzy nowe frakcje posiadające nieliniowe wątki fabularne, czy zupełnie nowa miejscówka w świecie Skyrima - dolina Druadach umiejscowiona w okolicach Wysokiej Skały (toczyła się tam akcja drugiej odsłony The Elder Scrolls). 

Sama historia skupi się na konflikcie pomiędzy Cesarskim Legionem, a Orkami. Oczywiście znajdziemy się w głównym centrum zadymki. 

Niestety konkretnej daty premiery modyfikacji nie sprecyzowano, aczkolwiek autorzy liczą wydać ją jeszcze w tym roku. Na koniec przygotowali nowy zwiastun.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Dead Rising 2: Off The Record X360 (gra używana)

Dead Rising 2: Off The Record X360 (gra używana)

Off the Record to samodzielne rozszerzenie do jednej z najpopularniejszych gier o zombie dziejącej sie w otwartym świecie. Rozszerzenie ponownie pozwala nam wcielić się w fotografa...

39,00Do sklepu

0 Komentarzy

YASIUYASIU
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

 • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
  699.00PLN
 • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
  78.72PLN
 • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
  119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl