• Strona główna
  • Newsy
  • Skyrim doczeka się sporych rozmiarów modyfikacji mogącej być pełnoprawnym dodatkiem

Skyrim doczeka się sporych rozmiarów modyfikacji mogącej być pełnoprawnym dodatkiem

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

The Elder Scrolls 5: Skyrim pomimo paru lat na karku wciąż cieszy się sporą popularnością zwłaszcza wśród moderów, którzy regularnie dodają nową zawartość do gry. Najlepszym z nich wydaje się być Lordbound, zapowiedziany trzy lata temu pakiet zawierający przede wszystkim nowe lokacje oraz historię, wystarczającą na wiele godzin zabawy.

Według samych pomysłodawców mógłby on spokojnie stanowić pełnoprawne rozszerzenie do podstawki, bowiem zaoferowane zadania starczą na 15-30 godzin pykania. W planach są również trzy nowe frakcje posiadające nieliniowe wątki fabularne, czy zupełnie nowa miejscówka w świecie Skyrima - dolina Druadach umiejscowiona w okolicach Wysokiej Skały (toczyła się tam akcja drugiej odsłony The Elder Scrolls). 

Sama historia skupi się na konflikcie pomiędzy Cesarskim Legionem, a Orkami. Oczywiście znajdziemy się w głównym centrum zadymki. 

Niestety konkretnej daty premiery modyfikacji nie sprecyzowano, aczkolwiek autorzy liczą wydać ją jeszcze w tym roku. Na koniec przygotowali nowy zwiastun.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Farming Simulator 17 Platinium Edition PS4

Farming Simulator 17 Platinium Edition PS4

Zostań współczesnym rolnikiem w Farming Simulator 17 Platinum Edition! Zanurz się w 3 ogromnych otwartych światach, wypełnionych po brzegi nową zawartością! W Platinum Edition odkryj...

169,99Do sklepu

0 Komentarzy