Geforce NOW umożliwia granie w najlepsze produkcje na kiepskim komputerze

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

 

Nvidia wyszła z dość ciekawą inicjatywą Geforce NOW oferującą możliwość grania w mocniejsze tytuły na znacznie słabszym sprzęcie. O czym mowa? Jest to po prostu streaming gier, który w ubiegłym roku znajdował się w fazie zamkniętych testach, a obecnie usługa w formie beta wystartowałą już dla wszystkich zainteresowanych.

Usługa ruszy na dowolnie każdym komputerze, czy notebooku. By się do niej dostać musimy zapisać się na specjalnej stronie. Jednocześnie w związku z ogromnym zainteresowaniem firma dopuszcza każdego powoli. 

Tak producent opisuje swój najnowszy projekt: "GeForce NOW daje graczom swobodę korzystania z gier PC w wysokiej jakości praktycznie gdziekolwiek. Dzięki tej usłudze, użytkownicy komputerów PC lub Mac mogą łączyć się z superkomputerami w chmurze obliczeniowej, która pozwala na strumieniowanie gier w rozdzielczości 1080p nawet z jakością 120 kl./s. Ponieważ obliczenia są realizowane w centrach danych NVIDIA, gracze mogą grać w najnowsze tytuły dla komputerów PC z maksymalnymi ustawieniami i wysoką płynnością nawet na komputerach wyposażonych w mało wydajne zintegrowane karty graficzne. Wystarczy połączyć usługę GeForce NOW z własną biblioteką gier z popularnych platform, takich jak Uplay czy Steam, i zacząć rozgrywkę. Przewidziano także możliwość bezpośredniej instalacji gier „free to play”. GeForce NOW pozwala szybko rozpocząć grę, ponieważ wszystkie czynności obsługowe są realizowane bez interwencji gracza. Łatki i aktualizacje sterowników są instalowanie automatycznie, a ponadto system obsługuje zapisy gry w chmurze, pozwalając na granie na różnych platformach. Usługa GeForce NOW jest regularnie aktualizowana. Wprowadzane są nowe usprawnienia, nowe gry i obsługa dodatkowych centrów danych, w tym uruchomionego właśnie w Amsterdamie już dziesiątego centrum GeForce NOW."

2 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Call Of Duty 4 Modern Warfare X360 (gra używana)

Call Of Duty 4 Modern Warfare X360 (gra używana)

Call of Duty 4: Modern Warfare to czwarta gra z cyklu Call of Duty. Poprzednie, również z gatunku FPS, rozgrywały się podczas drugiej Wojny Światowej, ta natomiast opowiada o konflikcie...

39,00Do sklepu

2 Komentarze

awatar
Moczy (gość) 9 miesięcy temu

Na neostradzie pójdzie ?

0 Odpowiedz
awatar
Dj Suka (gość) 9 miesięcy temu

No, zwłaszcza jak masz 1MB a najlepiej 0,5MB bo to nie ma znaczenia, ważne że nazwę dostawcy podałeś. Jest moc!

0 Odpowiedz
YASIUYASIU
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl