• Strona główna
  • Newsy
  • Rekord oglądających na twitchu pobity przez powracającego toksycznego gracza league of legends

Rekord oglądających na Twitchu pobity przez powracającego toksycznego gracza League of Legends

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Rekord oglądających na Twitchu pobity przez powracającego toksycznego gracza League of Legends - gamedot.pl

Tyler1, dość kontrowersyjny i okryty niesławą streamer League of Legends, który doczekał się w 2016 bana za obrażanie, czy kupowanie kont doczekał się... odbanowania. W związku z tym powrócił na Twitcha bijąc jednocześnie rekord oglądalności. W pewnym momencie jego transmisję na żywo oglądało 382 tysiące osób.

Choć nie przebił samej relacji Twitcha z targów E3 (1,1 mln osób), to platforma streamerska właśnie potwierdziła, że pobił on rekord jednoczesnego ogłądania przez widzów na kanale indywidualnym. 

Warto zaznaczyć, że jego popularność rośnie nie za sprawą umiejętności, a kontrowersyjnego wizerunku - nawet na wspomnianym live pojawił się w dość interesującym stroju. Co ciekawe pośrednio przyczynił się do zwolnienia jednego z deweloperów gry, który jakiś czas temu w wypowiedzi raczył stwierdzić, że Tyler1 "umrze z powodu przedawkowania koksu lub raka jądra".

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Mass Effect Andromeda PL PS4

Mass Effect Andromeda PL PS4

Poprowadź nas do walki o nowy dom. Mass Effect: Andromeda zabierze graczy do galaktyki Andromedy, daleko poza granice Drogi Mlecznej. Tam gracze poprowadzą nas do walki o nowy dom na...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy