Skate 4 wspomniane przez Community Managera EA - coś powinno być na rzeczy

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Skate 4 wspomniane przez Community Managera EA - coś powinno być na rzeczy - gamedot.pl

 

Gry o sportach ekstremalnych ostatnio nie mają lekko - Steep i ostatnie podrygi serii Tony Hawk's Pro Skater raczej nie zachęciły do siebie zbyt wielu graczy, dlatego ciężko spodziewać się zapowiedzi kolejnych dużych tytułów tego typu...

 

 

A gdyby jednak spróbować i zrobić to dobrze? Tak jak na poprzedniej generacji robiła bardzo realistyczna (i skillowa) seria Skate? Trylogia gier EA była przecież ubóstwiana przez graczy, którzy chcieli oderwać się od THPS i pograć w jakiś "prawdziwy" skateboarding. I tu pojawia się Daniel Lingen, człowiek  który odpowiada za komunikację ze społeczenością w Electronic Arts. Wrzucił on na swojego Twittera pewien bardzo sugestywny wpis:

 

 

I wiecie co? Mi tyle wystarczy. Obecnie tyle gier, które nie miały prawa wyjść ukazuje się na rynku, że wierzę nawet w powrót serii Skate bo... ojej, cóż to była za seria. Jeżeli nie mieliście z nia kontaktu to tym bardziej powinniście trzymać za nią kciuki. Skate 4 - czekamy!

 

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]