Nioh coraz lepszy przed premierą - zobaczcie scenę z głównym złym

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Nioh coraz lepszy przed premierą - zobaczcie scenę z głównym złym - gamedot.pl

 

Samurajski Nioh będzie szalenie trudną grą o walce z demonami na śmierć, życie i cenne "dusze" które udało nam się do tej pory zdobyć. W system podobny do Dark Souls wrzucona będzie jednak filmowa fabuła, dialogi i zwroty akcji. Możemy to zobaczyć w nowym materiale z tej produkcji, w którym nasz bohater trafia po raz kolejny na Edwarda Kelleya, czyli głownego antagonistę gry:

 

 

Warto wiedzieć, że Kelley to postać historyczna, żył w XVI wieku i podróżował po królewskich dworach Europy (m.in. w Pradze) gdzie oddawał się życiu alchemika i awanturnika. Twierdził, że miał kontakty z aniołami, wróżył, trzymał sie legendy Kamienia Filozoficznego i przez wielu uważany był za potężnego mistyka. Jego legenda zawsze była owiana nutką oszustw i podstępów, których się dopuszczał... Fajnie, że w zupełnie nowej wersji możemy go teraz ujrzeć w grze wideo.

 

Nioh ukaże się 9 lutego na PS4. Zaznaczcie to sobie w kalendarzu.

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]