Scalebound: Platinum Games przeprasza za skasowanie gry

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Scalebound: Platinum Games przeprasza za skasowanie gry - gamedot.pl

 

Hideki Kamiya, reżyser skasowanego przez Microsoft projektu Scalebound (a także reżyser Devil May Cry, Viewtiful Joe, Okami czy Bayonetty) wypowiedział się dość osobiście na temat tego smutnego zdarzenia. Przerywając swe milczenie na Twitterze słynny twórca gier akcji przeprosił każdego kto czekał na jego nową produkcję, obiecał że wciąż będzie tworzył nowe gry i pracował jeszcze mocniej, by uniknąć takiego zawodu w przyszłości:

 

 

 

 

Miło widzieć takie zaangażowanie. Szkoda, że z drugiej strony barykady wyszedł tylko suchy komunikat.

 

Nie twierdzę, że to źle, ze skasowano Scalebound. Możliwe, że faktycznie gra nie była dobra, nie dałaby rady utrzymać odpowiedniego poziomu itd. jednak ktoś z Microsoftu mógłby trochę bardziej emocjonalnie do tego podejść i w podobnym tonie przeprosić graczy, którzy kupowali Xboksa One m.in. z myślą o tym, że będzie na nim tytuł na wyłączność od Platinum Games.

 

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Spyro Reignited Trilogy PL XONE

Spyro Reignited Trilogy PL XONE

Gra 2 i 3 wymaga pobrania przez internet. Spyro wrócił i ma się lepiej niż kiedykolwiek! Kultowy mistrz pieczenia powraca! Te same palące potrzeby, ta sama tląca się postawa, teraz...

119,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl