• Strona główna
  • Newsy
  • Scalebound może być skasowane - microsoft nie chce już finansować projektu? [aktualizacja]

Scalebound może być skasowane - Microsoft nie chce już finansować projektu? [AKTUALIZACJA]

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Scalebound może być skasowane - Microsoft nie chce już finansować projektu? [AKTUALIZACJA] - gamedot.pl

 

Jak donosi serwis Kotaku, projekt będący efektem współpracy Platinum Games (m.in. Bayonetta, Metal Gear Rising) i Microsoftu (m.in. Windows Vista, Zune, Internet Explorer) czyli Scalebound jest mocno zagrożony.

 

Grę zapowiedziano w 2014 roku i od tego czasu przez wiele osób była wpisywana na listę najbardziej wyczekiwanych tytułów kolejnych lat... Reżyser gry potwierdza jednak, że od dłuższego czasu Scalebound znajduje się w developerskim piekle i prace nad projektem idą fatalnie.

 

 

Możliwe, że to efekt zbyt dużego przestrzelenia wizji z tym jakie możliwości ma naprawdę Xbox One (początkowo chmura miała być integralnym elementem systemu), lub też wytyczne Mircosoftu stały się nie do wykonania. Obecnie nie wiemy co dzieje się z tą grą od miesięcy, ale to że usunięto jej podstronę z oficjalnej witryny Xboksa chyba jest dość dosadne.

 

Byłoby smutno gdyby Scalebound został skasowany... z drugiej strony sytuacja bardzo mocno przypomina to co dzieje się z Crackdown 3. Chyba dywizja gamingowa Microsoftu przestaje ogarniać tytuły na wyłączność.

 

Oficjalne stanowisko w tej kwestii powinniśmy poznać w ciągu najbliższych tygodni.

 

[AKTUALIZACJA] Jednak nie trzeba było czekać tak długo: Microsoft niedługo po napisaniu przeze mnie tego newsa potwierdził, że gra została skasowana.

 

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Red Faction Guerrilla ReMarsTered Edition PL XONE

Red Faction Guerrilla ReMarsTered Edition PL XONE

W stosunku do oryginalnej gry Red Faction Guerrilla z 2009 roku zmianom zostały poddane następujące elementy: - Całkowicie odświeżona grafika – przerobione tekstury i poprawiona...

49,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl