Rekord w zapowiadaniu kontynuacji należy się… Dragon Quest Heroes

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Rekord w zapowiadaniu kontynuacji należy się… Dragon Quest Heroes - gamedot.pl

W dalekim świecie zwanym Japonią Dragon Quest to przepotężna marka, którą zna dosłownie każdy. Co prawda nie udało jej się podbić Zachodu ale części o numerach VIII (PS2) i IX (NDS) zdobyły u nas spore uznanie. Seria Dynasty Warriors też jest raczej omijana przez europejskich i amerykańskich graczy – choć coraz częściej po nią sięgają. I to właśnie twórcy DW, studio Omega Force przygotowali ciekawą mieszankę - Dragon Quest Heroes czyli świat Dragon Questa zmieniony w wielką młóckę znaną z Dynasty Warriors.

 

I jak się okazuje połączenie to dało radę, gdyż ledwie pięć tygodni po premierze pierwszego DQH zapowiedziano Dragon Quest Heroes 2 na PS3, PS4 i PS Vita. Taki entuzjazm wśród twórców nie powinien dziwić gdyż w pierwszym tygodniu od premiery w Japonii sprzedano 594 tysiące egzemplarzy gry.

 

 

My na swoją szansę poznania tego tytułu jeszcze trochę poczekamy. Pierwsze DQH trafi do Europy w tym roku (nie podano jeszcze konkretnej daty) tylko na PlayStation 4. Dla kogoś kto lubi trochę egzotyki na pewno będzie to tytuł wart sprawdzenia. 

 

Kto wie, może u nas też chwyci?

 

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Super Monkey Ball: Banana Blitz HD XONE

Super Monkey Ball: Banana Blitz HD XONE

Trzymaj się swoich bananów, ponieważ Super Monkey Ball: Banana Blitz HD toczy się w Twoją stronę! Poczuj magię jednego z najbardziej lubianych tytułów z serii, teraz zremasterowanego w...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl