Ratchet & Clank: Into the Nexus trafi także na PS Vita

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Ratchet & Clank: Into the Nexus trafi także na PS Vita - gamedot.pl

PEGI - organizacja zajmująca się przydzielaniem klasyfikacji wiekowej grom w Europie, zamieściła na swej stronie informację o Ratchet & Clank: Into the Nexus na PS Vita.

 

 

Jeżeli przeciek ten się potwierdzi to debiut na nowej, mniejszej platformie może tchnąć nowe życie, w serię, która niebawem powinna doczekać się zwiększonego zainteresowania. Jak bowiem wiemy od dłuższego czasu, w 2015 roku do kin trafi pełnometrażowy film Ratchet & Clank:

 

 

Czekamy zatem na potwierdzenie tej rewelacji przez Sony, przypominając też, że Ratchet & Clank: Into the Nexus jest dostępne od 20 listopada w wersji na PS3.

 

 

źródło: cvg

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Overcooked + Overcooked 2 PS4

Overcooked + Overcooked 2 PS4

Overcooked Overcooked to pełna chaosu kanapowa gra kulinarna z trybem współpracy dla 1-4 graczy. Pracując jako zespół, wraz z pozostałymi kucharzami musisz przygotować, ugotować i...

129,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najpopularniejsze newsy

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl