Devil's Third wciąż powstaje i ma się dobrze

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Devil's Third wciąż powstaje i ma się dobrze - gamedot.pl

Kiedy w 2010 roku ujrzeliśmy pierwszy zwiastun Devil's Third gra prezentowała się ciekawie, teraz jednak może być z tym różnie. Od tego czasu upadło THQ, które miało być jej wydawcą, a Tomonobu Itagaki niemal przestał pojawiać się w mediach.

 

Itagaki znany jest w branży ze względu na kontrowersyjny wygląd oraz przywrócenie świetności serii Ninja Gaiden. Ponadto to on wywindował Dead or Alive do czołówki bijatyk 3D – teraz po odejściu z Tecmo założył własne studio Valhalla, które miało stworzyć niezwykłą strzelaninę Devil's Third.

 

 

Choć nie dowiedzieliśmy się o niej nic przez ostatnie lata to teraz zasłona milczenia została zerwana. Pan Itagaki twierdzi teraz, że cały czas czekał na odpowiedni moment i, że prace nad grą idą dobrze. Wszystko fajnie, ciekawe tylko jak długo jeszcze poczekamy na to, by ujrzeć Devil's Third w akcji i sprawdzić co jest w niej tak niezwykłego. Podobno uda się to już w 2014 roku.

 

Czas ucieka, gdyż ma to być tytuł na PS3 i X360, a jak wiadomo okres chwały tych konsol powoli zaczął przemijać wraz z premierą ich następców.

 

źródło: polygon

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Street Fighter V Championship Edition PS4

Street Fighter V Championship Edition PS4

Zawładnij ringiem razem z grą Street Fighter V: Champion Edition – najbardziej wypasioną wersją uznanej bijatyki! Ta nowa edycja posiada całą zawartość z gier Street Fighter V oraz...

139,00Do sklepu

1 Komentarz

maszti 8 lat temu

i dobrze :)

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl