Przyszłość marki Fable jest bardzo niejasna

YASIU - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Przyszłość marki Fable jest bardzo niejasna - gamedot.pl

 

Fable niegdyś popularna seria na Xbox 360 i częściowo PC, obecnie zupełnie zakurzona została przypomniana przez sam Microsoft. A konkretniej jej przyszłość.

Jak wiadomo jednym z powodów odstawienia Fable na boczny tor było opuszczenie ponad 5 lat temu studia Lionhead przez jego założyciela i ojca marki - Petera Molyneuxa.

Ostatnim projektem z tej marki nad którym dłubali dawni koledzy Molyneuxa było nastawione na asymetryczne rozgrywki sieciowe Fable Legends. Niestey w zeszłym roku wydawca doszedł do wniosku, że dotychczasowe efekty nie są wystarczająco zadowalajace i skasował grę. Jednak grupka osób odpowiedzialnych za tytuł nie poddała się i po zmianie założeń powstała karcianka oparta o to uniwersum, którą idzie ogrywać w ramach wczesnego dostępu.

No właśnie, a co z samą marką? Nie do końca wiadomo, bowiem podczas PAX Australia Shannon Loftis (szefowa Xbox Studios) odpowiedziała, że seria jest w dalszym ciągu istotna dla firmy jak i niej samej. O konkretach ewentualnego powrotu na ten moment nie może mówić, aczkolwiek zaznaczyła, iż to jej marzenie.  

Czyli dalej nic nie wiadomo.

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

The Outer Worlds XONE

The Outer Worlds XONE

The Outer Worlds to nowe, solowe, pierwszoosobowe RPG science fiction autorstwa Obsidian Entertainment i Private Division. W The Outer Worlds twoja postać budzi się z hibernacji na...

239,00Do sklepu

0 Komentarzy