Procesor najsłabszym ogniwem Xbox One X?

YASIU - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Procesor najsłabszym ogniwem Xbox One X? - gamedot.pl

 

Wszyscy obecnie zachwycają się wspaniałą jakością ulepszonych wizualnie gier zaś przoduje w tym Ark: Survival Evolved, którego twórcy postanowili podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi hardware konsoli.

Jak zdradził przedstawiciel firmy Jesse Rapczak wspomniany skok graficzny możliwy jest oczywiście dzięki lepszemu GPU znajdującego się w środku sprzętu. Następny aspekt, to pamięć RAM.

Niestety jednocześnie zaznaczył, że zastosowany procesor, to najsłabsza strona X-a. Deweloper chciałby otrzymać większą moc dającą nowe pole do manewru przy tworzeniu gier, stosowania zaawansowanych algorytmów, a nie skupiać się wyłącznie na wizualnych fajerwerkach.

Na koniec dodał, że w konsoli drzemie jeszcze sporo mocy, której wszyscy autorzy nie zdążyli wykorzystać. Obudzić się ma dopiero w nadchodzącym okresie. 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Wolfenstein The Old Blood XONE (gra używana)

Wolfenstein The Old Blood XONE (gra używana)

Pierwszy w pełni samodzielny dodatek do gry Wolfenstein: The New Order. The Old Blood oferuje dwuczęściową minikampanię rozgrywającą się bezpośrednio przed wydarzeniami, których byliśmy...

59,00Do sklepu

0 Komentarzy