Twarde walizki na laptopa Peli od Drava - Publicystyka

00
Darius

Klasyczna walizka na laptopa  Peli wykonana jest z ultra twardego tworzywa ABS. Wykonywana metodą wtrysku rotacyjnego ma wzmocnione krawędzie poprzez zgromadzenie się tam większej ilości materiału. Są one opływowe co rozprasza siłę uderzenia. Dodatkowo wzmocniono je spawami na krawędziach. Walizka jest testowana na uderzenia ostrymi przedmiotami co gwarantuje bezpieczeństwo nie tylko przy upadku ale też przy zderzeniu z kantem biurka lub rowerzystą. Trwałe solidne zatrzaski gwarantują, że nie otworzy się w najmniej spodziewanym momencie. Kolejną ważną cechą jest blokada zawiasu po otworzeniu co pozwala nam bezpiecznie pracować bez wyciągania urządzenia z walizki. Uchwyt walizki wyścielony jest gumą co gwarantuje komfort noszenia. Wygodny pasek na ramię jest standardem dla tego typu rozwiązań. Wysoka klasa szczelności chroni przed pyłem nawet w warunkach pustynnych. Każda walizka jest odporna na wilgoć, deszcz a nawet na permanentne zanurzenie w wodzie dzięki klasie szczelności sięgającej IP67. Szczelność to jedno a zmiany ciśnienia to drugie. Dzięki zaworowi rozszczelniającemu z wkładką z Gore-Texu ciśnienie w walizce stale dostosowuje się do zewnętrznego co ważne jest podczas podróży drogą lotniczą. Każda większa walizka na ramię posiada także zamek z szyfrem oraz uchwyty na których można zapiąć kłódkę.


Przechodząc do zawartości do wyboru jest wiele rozwiązań. Skrzynie dostępne są w wykonaniach z gąbką modułową, ciętą na zamówienie a także specjalnymi przegródkami i organizerami biurowymi. Niezależnie od tego czy używasz laptopa o przekątnej 17 cali czy potrzebujesz case na netbooka o niewielkim rozmiarze znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie.

 

Dostępne modele różnią się kilkoma cechami. Wersje hardback to lekkie walizeczki mieszczące wyłącznie "gołego" laptopa czy netbooka. Dzięki niewielkim rozmiarom można je włożyć do plecaka, większej walizki czy torby na laptopa. Ich funkcja to zabezpieczenie urządzenia przy przenoszeniu lub przewożeniu. Są uzupełnieniem innego sposobu transportu. Sprawdzić się mogą na przykład w pracy inżyniera budowy który biega po rusztowaniach z laptopem. Wykonania Peli Case i Peli Storm to walizki pozwalajace na przewiezienie myszki, zasilacza a także dokumentów i przyborów biurowych. Różnią się nieco designem i zatrzaskami. W Stormach są one sprężynowe co czynie je bardziej wygodnymi. Dla podróżników mamy skrzynie w wykonaniach LOC i LFC oraz walizki bagazu podręcznego Peli Air które pozwalają zabrać także nieco garderoby.

 

W naszej ofercie znajdują się także walizki na laptopa na kółkach. Preferowane przez regularnie podróżujących, kobiety i w świecie biznesu ale zdarza się, że użytkownik ma problemy z kręgosłupem i jest to jedyne słuszne rozwiązanie. Walizka taka przystosowana jest do przewożenia dwóch laptopów oraz akcesoriów biurowych. Można też z powodzeniem spakować się na krótką podróż służbową z jednym laptopem.

 

Całość dopełnia dożywotnia gwarancja jakości Peli która zyskała miano legendarnej wśród użytkowników delikatnych urządzeń.

 

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą skontaktuj się z nami. Doradzimy i dobierzemy coś odpowiedniego dla Ciebie.

 

Dystrybutor Peli Drava s.c.

O autorze
DariusDarius
881 2

0 Komentarzy