Premiera: Thief

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Premiera: Thief - gamedot.pl

Thief to seria, która pojawiła się w świecie graczy w 1998 roku – po trzech częściach (ostatnia wyszła w 2004) jej sława nieco przygasła, by teraz powrócić za sprawą studia Eidos Montreal. Tytułowy złodziej, Garret działa w środowisku przypominającym mroczną mieszankę epoki wiktoriańskiej, steampunka i fantasy. Miasto, którego nazwy nie poznajemy drążone jest przez zarazę i tyrana, który rządzi twardą ręką, sprowadzając śmierć na kolejnych, coraz biedniejszych obywateli.

 

Gra pokazuje akcję z perspektywy pierwszoosobowej (FPP), mieszając skradanie, ekwilibrystyczne sztuczki Garreta i odrobinę magii, i mistycyzmu. Premiera dziś, 28 lutego 2014, na PC, PS4, X360, PS3 i XOne.

 

 

Więcej wiadomości:

 

 

 

 

Grę kupicie w sklepie Gamedot w wersji na każdą platformę:

 

 

Do każdej kopii gry dodawany jest kod na DLC z misją „Włamanie do banku” (kod znajduje się w pudełku z grą). Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

 

 

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

surmak 10 lat temu

ja już mam i gram :)

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]