Poznaliśmy wygląd świata w God of War

Alex_Briggs - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Nadchodząca premiera God of War, czyli kolejna część przygód Kratosa, zdecydowanie powoduje uśmiech fanów serii. Do premiery coraz bliżej, a teraz wiemy już jak będzie wyglądał świat, do którego wkroczy “Bóg Wojny”.

 

 

Od 2016 roku mamy pewność, że najnowsza odsłona z mścicielem wyrzynającym greckich bogów w roli głównej, przeniesie nas w chłodniejsze klimaty. Jednak dopiero od niedawna wiemy, że przyjdzie nam zwiedzić dziewięć światów, które to będą znajdować na mitycznym drzewie Yggdrasilu, które to drzewo jest centralnym elementem w kosmogonii mitologii nordyckiej. Daje to możliwość ogromnej różnorodności w przedstawieniu nam świata gry. Twórcy poświęcili niemalże 4 miesiące na stworzenie części świata zamieszkiwanej przez same elfy Alfheim, używając “setki jak nie tysiące grafik koncepcyjnych”. Brzmi to niezwykle obiecująco i bardzo zachęcająco.

 


Możemy wywnioskować, że twórcy nijako wstrzelili się w trend osadzania historii w dawnych podaniach ludowych naszych północnych sąsiadów. Zakładając, że popularny serial “Wikingowie” zapewnił rozgłos i szersze poznanie tej mitologii, to sukces takich tytułów jak Hellblade: Senua’s Sacrifice, seria Banner Saga, czy bardzo pozytywnie odebrany, pomimo wczesnego dostępu na Steamie Northgard, pokazuje że społeczność graczy chętnie śledzi tytuły, z tego segmentu wierzeń.

Premiera "G
od of War" zaplanowana jest na 20 kwietnia 2018 roku.

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Metal Gear Solid V Definitive Edition XONE

Metal Gear Solid V Definitive Edition XONE

METAL GEAR SOLID V: THE DEFINITIVE EXPERIENCE ZAWIERA: - METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES - METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN - METAL GEAR ONLINE - 36 DLC I DODATKOWE...

129,00Do sklepu

0 Komentarzy