Cyberpunk 2077 na next genach?

Alex_Briggs - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Jedno jest pewne. CD Projekt Red będzie obecny na targach E3 w Los Angeles. Kolejna pewna rzecz? Sony ze swoją konsolą również się tam pokaże.

 

Według ostatnich doniesień twórcy Wiedźmina na seminarium biznesowym, mieli przedstawić kilka założeń co do przyszłości m.in. gry Cyberpunk 2077. Na jednym ze slajdów możemy przeczytać, że nadchodzący tytuł Redów miałby zawitać na konsole nowej generacji, czyli PlayStation 5 oraz kolejnego Xboxa.
 

Przedstawiciele CDRed liczą również, że ich nadchodząca produkcja przebije popularnością serie przygód o łowcy potworów.

Amerykańscy gracze w znacznej większości preferują spędzać czas przed konsolą niż komputerem osobistym. Ten czynnik mógłby pchnąć do bliższej współpracy japońskiego molocha i deweloperów znad Wisły.


Więc nie pozostało nam nic innego jak śledzić doniesienia o n oraz czekać na targi E3, których start zaplanowany jest na 12 czerwca.
0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Titanfall 2 PS4 (gra używana)

Titanfall 2 PS4 (gra używana)

Gra Titanfall 2 ponownie przenosi gracza w samo centrum wojny pomiędzy korporacją IMC a rebeliantami, którzy próbuja powstrzymać ekspansję IMC w kosmosie. Gra w odróznieniu od...

89,00Do sklepu

0 Komentarzy

Alex_BriggsAlex_Briggs
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl