Cyberpunk 2077 na next genach?

Alex_Briggs - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Jedno jest pewne. CD Projekt Red będzie obecny na targach E3 w Los Angeles. Kolejna pewna rzecz? Sony ze swoją konsolą również się tam pokaże.

 

Według ostatnich doniesień twórcy Wiedźmina na seminarium biznesowym, mieli przedstawić kilka założeń co do przyszłości m.in. gry Cyberpunk 2077. Na jednym ze slajdów możemy przeczytać, że nadchodzący tytuł Redów miałby zawitać na konsole nowej generacji, czyli PlayStation 5 oraz kolejnego Xboxa.
 

Przedstawiciele CDRed liczą również, że ich nadchodząca produkcja przebije popularnością serie przygód o łowcy potworów.

Amerykańscy gracze w znacznej większości preferują spędzać czas przed konsolą niż komputerem osobistym. Ten czynnik mógłby pchnąć do bliższej współpracy japońskiego molocha i deweloperów znad Wisły.


Więc nie pozostało nam nic innego jak śledzić doniesienia o n oraz czekać na targi E3, których start zaplanowany jest na 12 czerwca.
0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Metal Gear Rising Revengeance PS3 (gra używana)

Metal Gear Rising Revengeance PS3 (gra używana)

Hideo Kojima w spin-offie swojej flagowej serii postanowił skupić się na postaci Raidena. Bohater ten był już głównym bohaterem Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty. Metal Gear...

39,00Do sklepu

0 Komentarzy