Cyberpunk 2077 na next genach?

Alex_Briggs - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Jedno jest pewne. CD Projekt Red będzie obecny na targach E3 w Los Angeles. Kolejna pewna rzecz? Sony ze swoją konsolą również się tam pokaże.

 

Według ostatnich doniesień twórcy Wiedźmina na seminarium biznesowym, mieli przedstawić kilka założeń co do przyszłości m.in. gry Cyberpunk 2077. Na jednym ze slajdów możemy przeczytać, że nadchodzący tytuł Redów miałby zawitać na konsole nowej generacji, czyli PlayStation 5 oraz kolejnego Xboxa.
 

Przedstawiciele CDRed liczą również, że ich nadchodząca produkcja przebije popularnością serie przygód o łowcy potworów.

Amerykańscy gracze w znacznej większości preferują spędzać czas przed konsolą niż komputerem osobistym. Ten czynnik mógłby pchnąć do bliższej współpracy japońskiego molocha i deweloperów znad Wisły.


Więc nie pozostało nam nic innego jak śledzić doniesienia o n oraz czekać na targi E3, których start zaplanowany jest na 12 czerwca.
0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Bound By Flame PS4 (gra używana)

Bound By Flame PS4 (gra używana)

Stworzona przez studio Spiders gra RPG Bound by Flame, wciągnie cię w sam środek bohaterskiej i rozpaczliwej walki, w której Przymierze coraz bardziej ulega pod naporem potwornej...

59,00Do sklepu

0 Komentarzy