Polskie studio zapowiada izometryczne RPG

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Polskie studio zapowiada izometryczne RPG - gamedot.pl

IMGN.PRO (Kholat) i studio Fool’s Theory (uformowane przez programistów, którzy jeszcze niedawno tworzyli Wiedźmina 3) zapowiada izometryczne RPG. Seven – bo o nim właśnie mowa – będzie napędzane przez technologię Unreal Engine 4. Klasyczne koncepcje, mechanizmy zostaną wzbogacane przez nowatorskie pomysły.

 

Wspomina się choćby o swobodnej eksploracji otwartego środowiska. Co ciekawe, nasza postać wyróżni się sprawnością fizyczną. Efektowny parkour pozwala lansować wertykalny gameplay. W rozgrywkę wpisuje się też mechanika stealth i taktyczne planowanie działań.

 

W kontekście fabuły wspomina się o częstych wyborach moralnych (realne konsekwencje) i nieoczekiwanych zwrotach akcji. Na konkrety jeszcze musimy poczekać. Prace developerskie ruszyły dopiero w czerwcu – samo studio to obecnie 16 utalentowanych osób.

 

Źródło: DSOG

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]